State of Survival
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра State of Survival позиціонується як стратегія на андроїд, що почасти таким і є, тому що передбачає розстановку ваших персонажів на локації битви і навіть дає деякі відсилання на таке відгалуження жанру як Tower Defense, але з нальотом класики проектів про зомбі і апокаліпсис. Як показала практика, проект зацікавив гравців, так що, ми вирішили що і вам потрібно про нього дізнатися трохи більше.

Підготували гру в студії KingsGroup Holdings, на рахунку якої на даний момент всього 4 гри, 3 з яких про зомбі, а одна про динозаврів. Тут варто відзначити гру Z Day, яка розгортається за часів Другої світової, але за участю зомбі ... більше 10 мільйонів такий підхід зацікавив, так що, будемо сподіватися і на високі завантаження для новинки.


Звичайно, розробники не забули додати і можливість розвитку свого поселення, управління його ресурсами як людськими, так і ресурсними, але все ж, основу гри складають тактичні сутички, в яких візьмуть участь і турелі і персонажі. У загальному і цілому, гру складно назвати оригінальною і не дуже зрозуміло, де і навіщо вона гуляла цілих чотири місяці, але ж саме стільки часу знадобилося щоб зробити її доступною в усьому світі, а не тільки в обмеженому колі країн. З приємного можна відразу відзначити відсутність реклами в проекті, але можливо, це тимчасове явище, чого не скажеш про досить нав'язливий світ додаткових покупок, зробити які можна за реальні кошти і тим самим, полегшити собі життя. Але знову ж таки, не варто забувати, що гра розповсюджується безкоштовно, а розробникам потрібно щось їсти;)


Особливості гри State of Survival на андроїд:

  • Розвивайте своє поселення, щоб забезпечити свій загін
  • Боріться за виживання, апокаліпсис давно минув, але розруха залишилася
  • Знаходьте і рятуйте вижили, їх більше ніж може здатися
  • Досліджуйте навколишній світ і вивчіть вірус, це єдиний шанс на порятунок
  • Спілкуйтеся і взаємодійте з іншими гравцями
  • У цьому світі вже немає правил, напишіть свої!

Недоліки гри:

  • Покупки, які є і які допомагають;
  • Типова - ось яке слово прилипає до подій ...

Підсумок: гра State of Survival це не найгірший, але і не найцікавіший проект свого жанру, проте, сказати що хтось і часто ламає даний стереотип мову теж не повернеться, так що, чи не будемо слідувати подвійними стандартами і скажемо, що гра вийшла гідною і заслуговує на увагу.


Реклама

завантажити State of Survival 1.13.20 для LG L35

Нове в цій версії
Mid-Autumn Gifts: SoS wishes everyone a happy Mid-Autumn Festival! While enjoying your family reunion, don't forget to return to the Settlement to check in and receive generous rewards!
UI upgrade: You can now access all the anniversary celebration skins on the same screen.
Загальна інформація
версія 1.13.20 (1737)
дата завантаження 2021-09-15 13:48
Розмір 138.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

ACCESS

ACCESS

msa

msa

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.8★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/09/02 09:44
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |