Mine Mob Clicker Rpg
1.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра M ine Mob Clicker Rpg - це цікава Клікерная аркада, в якій доведеться битися з пиксельними чудовиськами, використовувати магічні прийоми і добувати ресурси для створення зброї.

Розробник пісочниці нового формату пропонує відправитися у фантастичну подорож, що обіцяє сутички з численними монстрами самих різних порід. Можна перебувати на темній або на світлій стороні і в залежності від вибору застосовувати особливі магічні елементи. Користувача відразу попереджають про те, що прихильникам білої магії легше прокачувати підопічного, хоча в ролі представника темних сил грати також дуже цікаво. Перелік занять не обмежується знищенням різноманітних чудовиськ. Щоб оволодіти мистецтвом зміни реальності за допомогою наданих інструментів, герой повинен багато часу витратити на вивчення магічного справи.

Регулярно необхідно удосконалювати власний рівень, паралельно знадобиться тренування і поліпшення навичок, рівень яких повинен відповідати загальній силі героя. Видобуток деяких корисних копалин дає можливість створювати якісні обладунки, а також елементи зброї, що вражає будь-які позаземні створення. Якщо займатися видобутком лінь, можна знайти або заробити скрині, що містять всі необхідні предмети.

Відмінні риси гри Mine Mob Clicker Rpg:

  • зустрічі та битви з різними монстрами;
  • використання білої і чорної магії;
  • апгрейд героя;
  • вибір напрямку для подорожі;
  • залежність навколишньої атмосфери від часу доби.

Запропонований аркадний клікер відрізняється від схожих проектів деталізованої системою здоров'я, а також зміни різних характеристик, включаючи зовнішній вигляд персонажа. Тут є навіть придбання помічника, частково забирає на себе основні завдання. Історія вражає наявністю чіткого сюжету і можливостями міняти хід подій.

Піксельний графічне оформлення навіває ностальгію, часті вказівки в текстовому форматі допомагають завжди залишатися на потрібній хвилі і не упускати важливих деталей. Також добре продумана система мотивації, нагороди постійно відкривають нові можливості, викликають бажання ще активніше боротися з усіма запропонованими розробником істотами. Запустіть гру і назавжди зміните думку про формат геймплея типовою пісочниці!


Реклама

завантажити Mine Mob Clicker Rpg 1.5.6 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.5.6 (156)
дата завантаження 2021-08-12 01:00
Розмір 45.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки GameNot на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
1.88★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/30 08:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |