Robot City Clash: To Summon & Protect
0 (0)

Robot City Clash: To Summon & Protect

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Robot City Clash: To Summon Protect - це забавний екшен, в якому під керівництвом гравця команда поліцейських з роботами намагається захистити місто від якоїсь банди.

Схематичний місто розташоване на прямокутному майданчику з розподілом на дрібні клітини. На одному краю майданчика стоять пильні поліцейські, з іншого краю прямо на правоохоронців рухаються хулігани, іноді механізовані. У 2050 році за сюжетом такі банди снували всюди. Користувачеві необхідно зупинити ворогів за допомогою поліцейських, а також їх роботизованих помічників. Ходи виконуються по черзі, без поспіху. Штучний інтелект віртуального супротивника налаштований на алгоритм випадкових ходів. При складанні стратегії варто враховувати всі можливі кроки опонента, без надії на повторення попередніх маніпуляцій.

Геймплей починається з короткого інструктажу по діям персонажів, а також за призовом роботів і навчання взаємодії з ними. Освоїти ігровий процес легко, але це мало впливає на складність виконання місій. З буйними бандитами допомагають впоратися роботи трьох типів. Перші дають енергію для активації корисних браслетів, другі - захищають базу від непрошених гостей, а треті - знищують ворогів без оглядки на можливі перешкоди. Різноманітні монети дають посилення для персонажів іноді навіть допомагають отримати додаткову зірку на погонах. Монети можна заробляти продуктивною роботою поліцейського загону, або купувати за реальну валюту.

Відмінні риси гри Robot City Clash:

  • просування по кар'єрних сходах;
  • 3 види роботів для призову в свій загін;
  • 7 етапів по 10 місій;
  • футуристичні пристосування для захисту і нападу;
  • непередбачувана поведінка хуліганів.

Цікава суміш екшену і стратегії дозволяє надовго захопитися, вбити час із задоволенням. Хотілося б більше спецефектів, графіка порівняно проста. Однак побудова планів і регулярна необхідність їх коригувати з урахуванням хаотичного поведінки шкідливої ​​банди змушує сконцентрувати увагу на масштабних процесах. Бадьора закадровий мелодія додає позитиву, заряджає енергією для захисту рідних територій. Якщо хочете стояти на сторожі порядку біля кордонів міста, перспектива призову роботів в якості підмоги вас приваблює, тоді швидше виставляйте підопічних на кращі позиції!


Реклама

завантажити Robot City Clash: To Summon & Protect 2.6 для LG L35

Нове в цій версії
# Daily Rewards
# Interesting Achievements
# Easy to understand Guides
# AI improvement for better Game-Play Experience
Загальна інформація
версія 2.6 (27)
дата завантаження 2020-03-25 18:51
Розмір 28.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Усі додатки Jade Media на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/30 06:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |