Paranormal Files: Enjoy The Shopping
0 (0)

Paranormal Files: Enjoy The Shopping

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Paranormal Files: Enjoy The Shopping - це загадкова головоломка, в якій детектив з'ясовує причини появи психічних відхилень у охоронців великого торгового центру.

У продовженні знаменитої серії про паранормальні явища до детективу Ріку звертається власник торгового центру. Потенційний клієнт розповідає про дивну поведінку охоронців, у яких почали з'являтися психічні відхилення після чергувань в нічний час. Всі постраждалі скаржилися на манекенів, нападників після заходу сонця. Історія звучала неправдоподібно, Рик вирішив поспостерігати за тим, що відбувається через камери відеоспостереження. Він зайшов в приміщення в ролі нового охоронця і планував провести спокійну ніч з декількома чашками ароматної кави.

Раптово на одному з екранів з'явилися 2 підлітка, хоча торговий центр вже був закритий. Далі натовп манекенів початку вриватися в кабінет, світло закліпав, екрани погасли. На стіні з'явилося зловісне пропозицію пограти. Користувач повинен допомогти детективові заблокувати двері і знайти альтернативний вихід в торговельний зал, щоб розібратися в дивних подіях. На екрані будуть з'являтися нам інформацію про те місій, які слід виконати до переходу до наступним завданням. Предмети потрібно шукати як по периметру кімнати, так і на відображеннях камер відеоспостереження. Розшифруйте карти, що допомагають орієнтуватися на різних ділянках будівлі, намагайтеся діяти обережно, щоб не потрапити в руки жвавих пластмасових ляльок.

Відмінні риси головоломки:

  • несподівані повороти сюжету;
  • багато завдань на пошук предметів;
  • ризик звихнутися серед манекенів;
  • викриття жорстокого ляльковода;
  • містичний антураж.

Розробник Elephant Games LLC продовжує традицію створення численних яскравих локацій. Тематика шопінгу зобов'язує ховати серед строкатих товарів важливі для розслідування елементи. Агресія серед фігур для демонстрації одягу повинна мати чітке пояснення. Гравець допоможе головному герою розкрити дивовижну таємницю, якщо не стане черговим потерпілим з порушеннями психіки. Якщо хочете влаштувати зарядку для мізків в моторошнуватої атмосфері нічного торгового центру - починайте негайно!


Реклама

завантажити Paranormal Files: Enjoy The Shopping 1.0.3 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes and performance improvements.
Загальна інформація
версія 1.0.3 (20)
дата завантаження 2021-01-01 05:48
Розмір 16.73 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/29 09:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |