Raid Survivor: Dungeons
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Raid Survivor: Dungeons - це яскрава RPG-історія з емоційними битвами і квестами в печерах і підземеллях. Надійні соратники і добрі вихованці в забавних нарядах будуть підтримкою.

Гравець управляє войовничим персонажем, яких ходить по темним локаціями і знищує всіх чужинців, що виникають на горизонті. Вороги в більшості роботизовані і бездушні, бійки з ними відбуваються автоматично, участь користувача не потрібно. Між битвами підопічний вимагає більше уваги: ​​йому потрібно підібрати зброю з величезного арсеналу для ведення подальших бойових дій. Також потрібно знайти хорошу команду, покликати друзів або знайти однодумців серед гравців з усіх куточків світу. Згуртованим загоном легко йти на найстрашніший бій і навіть величезні залізні боси не змусять змінити напрямок руху.

Ще знадобляться комфортні і красиві одягу для запаморочливого зовнішнього вигляду. Кожен наряд передає своєму власникові додаткові можливості, що підвищують шанси на перемогу в сутичці. Зі зміною нарядів або без неї рекомендується часто виділяти час на тренування персонажа і вдосконалення його навичок. Якщо захочеться відволіктися від бійок, можна зайнятися пошуком прикольних вихованців. Розробник передбачив для них масу стильних образів і окремі колекції костюмів.

Відмінні риси гри Raid Survivor: Dungeons:

  • PVP і PVE режими;
  • колекціонування тварин;
  • збір сильної команди;
  • коригування зовнішнього вигляду;
  • рейтингова таблиця з легендарними героями.

Автоматичний формат битв дозволяє грати розслаблено і приділяти більше часу на прокачку, екіпіровку і зброю. Хороша графіка і енергійна закадровий мелодія мотивують на подвиги, а різноманітність майданчиків гарантує захоплюючі пригоди. З реальними супротивниками ситуації більш динамічні, а й запропоновані комп'ютером антагоністи не дають нудьгувати. Користуйтеся порадами віртуальних колег, заробляйте бонуси, модернізуйте персонажа, і будь-яка локація буде по плечу. Наймоторніші обов'язково потраплять до рейтингу кращих і зможуть зафіксувати своє ім'я серед лідерів.


Реклама

завантажити Raid Survivor: Dungeons 13.0 для LG L35

Нове в цій версії
Various minor bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 13.0 (13)
дата завантаження 2019-09-25 20:19
Розмір 71.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/25 07:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |