Faily Rocketman
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Faily Rocketman - це цікава історія про персонажа, який летить на саморобній ракеті в космос крізь хмари і космічне сміття. Він мріє дістатися до Місяця! А може бути навіть далі ...

Чужі досягнення здатні надихати. П'ятдесятиріччя з моменту висадки першої людини на Місяць викликало у мрійливого хлопця Філа бажання повторити подвиг і вписати своє ім'я в історію. Відсутність знань про конструювання літальних апаратів і управлінні ними героя нітрохи не збентежило. Він накреслив в кімнаті макет ракети, а потім спорудив її прямо у дворі свого будинку. Далі сталося диво - ця штука злетіла в правильному напрямку. Гравець повинен допомогти Філу протриматися в повітрі максимальна кількість часу і досягти бажаних висот. Глобальна мета - досягти супутника нашої планети, але з початковими технічними характеристиками це більше схоже на фантазію.

При постійному наборі висоти доведеться стикатися зі всіляким сміттям, від повітряних куль, диванів і корів, до вертольотів, метеорів і астероїдів. Чим довше вдається летіти, тим різноманітнішими будуть перешкоди. Їх габарити викликають посмішку: сміттєвий бак може бути значно об'ємніше корови. Зіткнення з гаком предметом призводить до епічного падіння, після чого можна знову злітати. Згодом з'являються можливості модернізації літального апарату: зміцнення броньовий захисту, вдосконалення двигуна і навіть принципу управління. Ухиляючись від сміття, варто збирати монети, паливо, щити та інші корисні елементи

Відмінні риси гри Faily Rocketman:

  • апгрейд ракети;
  • багато видів перешкод в польоті;
  • ragdoll-фізика;
  • монети та інші бонуси;
  • польоти на неймовірні висоти.

Нескінченний геймплей дає можливість повторювати польоти будь-яку кількість разів, про доступні апгрейдах користувач інформується спеціальним повідомленням. Шкала уздовж правого краю екрана відображає набрану висоту, що спрощує орієнтацію в просторі. Забавні падіння безстрашного героя і фізика тканинної ляльки додають легкого божевілля. Графіка порівняно проста, проте це не завадило розробникам зробити видовищні аварії, особливо на космічних просторах. Підтримайте космонавта-фантазера в його починанні!


Реклама

завантажити Faily Rocketman 6.27 для LG L35

Нове в цій версії
Less game crashes and more rocket crashes!
Загальна інформація
версія 6.27 (41)
дата завантаження 2021-09-15 13:48
Розмір 54.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/24 09:34
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |