New York Mysteries 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра New York Mysteries 2 - це історія про однотипних вбивствах, замаскованих під смерть від удару блискавки. Поліція мовчить, героїня сама шукає слід справжнього злочинця. Сюжет, на жаль, ніяк не пов'язаний з минулою частиною, так що, розглядати гру можна незалежно.

Лорі, журналістці і співробітникові Таємного Ордену, доручають чергове заплутане справу з підозрою на втручання потойбічних сил. Поліція давно знала Лору по успішним рішенням складних справ і охоче поділилася всієї отриманої інформації, якою виявилося катастрофічно мало. Йдеться про серію вбивств, під час яких біля жертви з'являлася блискавка. Відбувалися вони в середині двадцятого століття в місті Нью-Йорк. Свідки є, вони вказують на відсутність вбивці в моменти інцидентів. Однак природне явище не може мати такий ідеальний почерк. Все робилося немов під копірку, з-за чого нещасні випадки перекваліфікували на умисне позбавлення життя.

На п'ять років раніше одного злочинця посадили на електричний стілець. Він не загинув, а раптово зник, коли всі механізми були включені. З'ясовується, що всі жертви 5 років тому перебували в тій тюрмі (в якості персоналу). Необхідно зрозуміти, хто і яким чином організовує ці вбивства, пройти квести і міні-ігри з безліччю доказів. У головоломках присутні каверзи, розслідування може затягтися. Варто поквапитися, кілька людей всерйоз побоюються за своє життя і виїжджають з міста, в надії що за межами Нью-Йорка вийде врятуватися.

Відмінні риси гри New York Mysteries 2:

  • понад півсотні ефектних локацій;
  • більше 40 крутих міні-ігор;
  • головоломки з пошуком об'єктів;
  • заплутаний сюжет;
  • гідна система бонусів.

Розробник FIVE-BN GAMES звично радує графічним оформленням, різноманітністю локацій, а також їх деталізацією. Квести змушують включати логіку, уважно оглядати кожен дюйм території. Рішення рідко лежать на поверхні, пошуку потрібних предметів вимагає терпіння і концентрації. Сюжетна лінія занурює гравця в вигаданий сценарій і дозволяє відволіктися від рутини буднів. Виходьте на слід хитрого злочинця і розгадуйте низку таємниць, що дозволяють знайти справжню причину подій.


Реклама

завантажити New York Mysteries 2 1.0.1 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.1 (10002)
дата завантаження 2019-08-24 10:42
Розмір 6.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/23 09:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |