Spell Heroes: Tower Defense
2.5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Spell Heroes: Tower Defense - це мультиплікаційна стратегія, в якій має бути оберігати королівство від нападу темних сил за допомогою магічних інструментів і більш звичних веж.

Перед гравцем з'являється прямокутна майданчик, мудрий старий сповіщає його про швидке наближення ворогів, просить забезпечити захист земель від непроханих гостей. Можна зводити вежі шести видів і вибудовувати відмінну оборонну стратегію. Доступно придбання оновлень для збільшення потужності споруд. Вороги насуваються з верхнього краю майданчика, необхідно запобігти їх переміщення до нижнього краю. Їх більше 50 видів від демонічних душ до майже невидимого Снігову людину. Потрібно уважно вивчати слабкі сторони кожного, щоб наносити максимальної шкоди без зайвих витрат сил.

Поліпшити стратегію допоможуть магічні заклинання - дієвий інструмент для випадків, коли звичайним способом не вдається позбутися від йде напролом ворога. 4 найсильніших бонусу виручать в екстрених ситуаціях. Спочатку противники будуть виходити на арену малими групами, але їх кількість скоро збільшиться, якщо не займатися постійним знищенням цієї нечисті. Уражені мети приносять цінні монети, необхідні для оновлень. У міру проходження гри доводиться стикатися з більш сильними створіннями, тому удосконаленням веж і навіть заклинань доводиться займатися постійно.

Відмінні риси гри Spell Heroes:

  • різні оборонні знаряддя;
  • ефективні магічні заклинання;
  • бонуси і додаткові навички у виконанні завдань;
  • апгрейд веж;
  • більше 50 типів ворожих істот.

Фентезі-стилістика з казковими мотивами трохи пом'якшує жорстокий сюжет. Продуктивна боротьба з табором іншого боку відкриває доступ до нових картах. Спектр тактичних можливостей вражає, стратегія добре поєднана з екшен-жанром. Хорошим захисникам гарантовані численні досягнення та високі нагороди. Як боротися з мультяшними ворогами вибирайте самі, потрібно лише щоб вони залишалися подалі від королівства. Мудрий старий уже поспішає повідомити про чергове напливі незрозумілих створінь біля кордону. Починайте вибудовувати оборону!


Реклама

Spell Heroes: Tower Defense для LG L35

Усі додатки Defcob Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(4)
2.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/23 07:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |