The Man with the Ivory Cane
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Man with the Ivory Cane - це історія про художника, якого підставили. Тепер персонажу потрібно знайти винних у зникненні дівчини до того, як його посадять під варту за те, чого він не робив.

Почалося все з поїздки творчої людини в місто романтики - Париж. Місто здавалося ідеальним для початку нового розділу в життя, спілкування з авторитетними людьми надавало впевненості в собі. Незабаром з'явилася муза на ім'я Саша, почуття затуманили розум закоханої пари. Одного вечора недалеко від ворк пари зупинилася машина, на задньому сидінні знаходився солідна людина з тростиною, виконаної зі слонової кістки. Цьому моменту ніхто не надав значення, але потім дівчина Саша зникла. Криваві плями на картині художника викликали найгірші підозри, дивне послання від незнайомця тільки посилювало плутанину.

Варта правопорядку хотіли затримати нашого персонажа, але він втік. Зараз вся його творча енергія спрямована на розслідування цієї дивної справи. Довести власну невинність він може тільки після виявлення справжнього витівника цієї темної історії. Доведеться вирішувати маси головоломок, проходити міні-ігри і намагатися зіставити результати, з'єднати їх в один ланцюг подій. Жанр пошуку предметів змушує сконцентруватися на знаходженні доказів, паралельному прикритті самого себе від людей в погонах.

Відмінні риси головоломки:

  • хитромудра сюжетна лінія;
  • численні міні-ігри, квести на пошук предметів;
  • нагороди і досягнення;
  • розслідування вбивства;
  • спроби позбутися від неправомірного засудження.

Розробники наділили гру хорошим графічним оформленням, з атмосферою Парижа початку минулого століття. Містична закадровий мелодія налаштовує на тривале розслідування без простих відповідей. Постійно відображається текстова рядок з думками головного героя, описом його сприйняття ситуації. Різноманітність завдань виключає нудьгу і монотонність ігрового процесу. Фіксація досягнень за чіткість реалізації завдань і правильність проходження квестів мотивує до продовження розслідування навіть в безвихідні моменти. Допоможіть художнику розкрити дивне вбивство!


Реклама

завантажити The Man with the Ivory Cane 1.0.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.5 (1005)
дата завантаження 2019-08-24 10:43
Розмір 17.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки CATEIA GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/22 08:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |