Space Brawls 3v3 battle arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Space Brawls: 3v3 battle arena - це яскравий розрахований на багато користувачів проект, в якому персонаж може брати участь в командних і одиночних боях, йти проти схожих собі або боротися з зомбі.

У багатокористувацької грі пропонується почати битви з набору унікальних персонажів в команду або можна вступити в одиночну боротьбу. Розробник UGI STUDIO LLC постарався поєднати кілька проектів в одному, щоб користувач міг вибирати бажаний режим, перемикатися на інший за настроєм. Можна спільно з приятелями почати пошуки деяких батарей енергії, які необхідно знайти і протримати у себе короткий проміжок часу на арені, повної бойових баталій. Остерігайтеся ворогів, адже вбивство персонажа призводить до втрати його батарей.

Присутній формат боротьби без додаткових завдань, в якому загони 3 на 3 знищують один одного, борючись за перемогу в раундах. У колективах переможців і переможених після битв визначаються найбільш корисні гравці, вони формують один з рейтингів.

Для одинаків передбачений смертельний матч, в якому слід вижити за всяку ціну. Користувачеві варто виробити стратегію і ретельно вивчити місця для укриття, щоб збільшити шанси збереження власного життя. Любителям жанрів з ходячими мерцями присвячений режим зомбі, в ньому потрібно вбивати представників протилежного табору. Є варіанти знищення зомбованих або примірки ролі зомбі, спраглого знищити людину.

Відмінні риси гри Space Brawls:

  • світова рейтингова таблиця;
  • онлайн-битви;
  • персонажі з неординарними навичками;
  • кілька ігрових сценаріїв;
  • трофеї, слава, скрині з прикольними нарядами.

Особливий алгоритм PvP підбирає суперників зі схожим рівнем кваліфікації, завдяки чому можливості сторін рівні. Розблокування героїв з тими чи іншими навичками дозволяє посилювати загони. Стиль і тактику гри рекомендується міняти з урахуванням навичок прибули в загін героїв. Є опції посилення і тренування підопічних. Проект радує насиченістю подій, різноманіттям барв, зрозумілими принципами управління. Враження від приємної графіки злегка погіршується через слабку анімації, але більшість моментів реалізовані гідно. Фанати екшенів можуть починати боротьбу за світові кубки!


Реклама

Space Brawls 3v3 battle arena для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/22 06:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |