New York Mysteries: The Outbreak
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра New York Mysteries: The Outbreak - це загадкова історія про жінку, яка потрапила в Нью-Йорк 60-х і намагається з напарником розгадати причини появи небезпечного вірусу.

В середині минулого століття через дивну епідемії трапилася масова загибель населення. Тоді з'ясувати нюанси події так і не вдалося. Мегаполіс відновлювався, історія про вірус перетворилася в легенду і серйозно про неї вже давно ніхто не замислювався. Однак, головній героїні Лорі довелося задуматися про ймовірність повторення ситуації. Ситуація настільки заплуталася, що жінка потрапила в 60-і роки минулого століття. Нью-Йорк здався їй дуже загадковим. Благо поряд був напарник, на якого можна покластися навіть після дивної телепортації або непомітного подорожі в машині часу.

Гра переповнена різноманітними квестами і завданнями, таймер на їх виконання відсутній. Щоб розібратися з дивною епідемією, доведеться поквапити події. До пошуку і застосування кожного предмета потрібно ставитися уважно, адже всі завдання виявляться ланками одного ланцюжка. Паралельно рекомендується колекціонувати різні морфинг-предмети.

Наявність лікаря злегка спрощує сюжет, але чи зможе доктор адекватно діяти з урахуванням зміни часових періодів? Час тільки убуває, а відсутність рішення може привести до нової катастрофи. Незрозумілою також залишається роль загадкового артефакту, історії про якому виникають в найнесподіваніші моменти.

Відмінні риси таємничої гри:

  • головоломки, квести;
  • стилістика 60-х;
  • дослідження міста в минулому столітті;
  • обмежений час на зупинку вірусу;
  • колекція цікавих елементів.

Графічне оформлення проекту захоплює, кожна з півсотні локацій натякає про складність пошуку предметів серед незліченних об'єктів. Діалоги і підказки допомагають зорієнтуватися в несподіваних ситуаціях. Кожне завершення завдання призводить до появи наступного, або відкриває нову міні-гру, запускає головоломку. Постарайтеся розблокувати максимальне число нестандартних квестів і насолоджуйтеся захоплюючим геймплеєм, який дає шанси на викриття вірусу тільки найуважнішим і допитливим.


Реклама

завантажити New York Mysteries: The Outbreak 2.0.1.923.49 для LG L35

Нове в цій версії
Stability and performance improvements.
Загальна інформація
версія 2.0.1.923.49 (11001)
дата завантаження 2021-08-12 18:54
Розмір 19.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/19 09:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |