Kaptain Brawe: A Brawe New World
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Kaptain Brawe: A Brawe New World - це фентезі-історія про космічний поліцейському, який прагне відкрити страшну таємницю і дізнатися подробиці міжгалактичного змови.

Капітан Брейв відрізнявся гарним логічним мисленням, кмітливістю і бажанням дійти до кінця при виконанні будь-якого завдання. Він знав, що роль поліцейського Всесвіту вкрай відповідальна і має на увазі багато ризиків, але не допускав, що встряне в такі халепи. Планується небезпечну подорож по паралельному світі, суть небезпеки поки не відома. Персонаж відправляється на пошуки двох раніше зниклих приятелів-науковців і не збирається повертатися до повного вирішення ситуації. У космосі панує хаос з атмосферою загадковості. Ще героя чекає 40 симпатичних локацій, на кожній з яких належить проводити розслідування інциденту.

У геймплеї присутні легкий і ускладнений режим. При виборі першого варіанту гравця супроводжують підказки, деякі дії спрощені, Брейва наче підштовхують до правильного вибору. Другий варіант передбачає повну самостійність. На мальовничих планетах, в кораблі і на інших майданчиках героя чекає багато головоломок. Доведеться шукати предмети, аналізувати їх краще застосування. Поява когось із втрачених вчених не гарантує швидку розв'язку, в хаосі капітан сам легко загубиться, і раніше втраченим доведеться його шукати.

Відмінні риси пригодницької гри:

  • кілька режимів геймплея;
  • 3 головних героя;
  • сюжет з космічними змовами;
  • зіткнення з міжзоряними правителями;
  • боротьба з піратами на просторах космосу.

Основне завдання дуже чітка, але при її аналізі з'являється багато сторонніх чинників, які змушують поглянути на фантастичний безлад з іншого ракурсу. Глобальний змову доведеться розкривати втрьох. Героїв чекають зустрічі з піратами, таємними агентами, інопланетянами та іншими новими знайомими. Графіка з легкими нотами ретро-стилю відмінно доповнює загальну сюжетну лінію. У проекті замало динаміки, хоча пошук розв'язок складних ситуацій і не повинен виконуватися в поспіху. Допоможіть трьом персонажам цілими повернутися додому!


Реклама

завантажити Kaptain Brawe: A Brawe New World 2.0.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.0.0 (2002)
дата завантаження 2019-08-20 16:32
Розмір 8.77 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

завантажувати файли без сповіщення

Дозволяє програмі завантажувати файли за допомогою менеджера завантажень без будь-якого сповіщення для користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки CATEIA GAMES на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/19 06:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |