Dark Sword 2
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dark Sword 2 - це продовження легендарної боротьби з монстрами, які знаходяться під впливом злобного штучного інтелекту. Знищувати доведеться всіх!

Світ захопили роботизовані створення, якими управляє агресивний штучний інтелект. Місія вражає своєю масштабністю: необхідно врятувати людство, що потрапило в ризик повного зникнення. Роботи безжальні, але їх повинен хтось зупинити. Гравець буде керувати кіборгом (або декількома), щоб протистояти потужним машинам, від яких на екрані видно лише силуети. У поточній версії доступні командні бої, плюс в рукопашному бою управління стало більш гнучким, удари більш точними.

Обов'язково проаналізуйте навички підопічних, щоб поєднати їх можливості і отримати найкращий результат. Виконуйте численні завдання для отримання бонусів та подальшого їх обміну на апгрейд зброї, навичок і навіть придбання нових механізмів бою. Регулярно трапляються складні завдання, вирішення яких можливе тільки колективом. Об'єднання з іншими кіборгами дає також багато інших позитивних моментів. Поодинці з цим натовпом справлятися вкрай проблематично. У грі є багато ресурсів для створення екіпіровки і інших корисних елементів.

Грамотне використання джерел корисних речовин дозволяє довго протриматися в бою навіть при зіткненні з самими злісними монстрами - босами. Регулювати характеристики створюваних елементів можна за допомогою вибору пропорцій ресурсів.

Відмінні риси гри Dark Sword 2:

  • мотивуюча система бонусів;
  • кіборги з неповторними здібностями;
  • більше сотні крутих завдань;
  • бійки з босами;
  • створення амуніції.

Науково-фантастичний геймплей радує графічним оформленням, темні силуети б'ються ще більш феєрично, виконуючи різноманітні трюки. Вибір персонажів широкий, можна враховувати їх сильні і слабкі сторони, поєднувати декількох бійців на одній арені і насолоджуватися славної битвою. Кількість монстрів також дивує, варто пограти зовсім небагато і тварі починають влазити на поле бою майже без перерви. Відмінний RPG-екшен гарантує сплеск емоцій і насичені битви в ім'я світлої мети.


Реклама

завантажити Dark Sword 2 1.1.4 для LG L35

Нове в цій версії
- Fixed bugs
Загальна інформація
версія 1.1.4 (51)
дата завантаження 2020-03-22 23:58
Розмір 85.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/17 09:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |