NightZero: Mistiltein
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра NightZero - це прикольний покроковий ролевик, в якому потрібно створити команду з 7 героїв для спільної перемоги над жорстокими представниками диявола.

Загін гравця бореться з невеликою компанією ворогів. Дійство відбувається на горизонтальних приємно оформлених аренах. Вони діляться на клітини, перед боєм необхідно вказати, в якому місці буде розміщуватися кожен персонаж. Далі йде почергове нанесення ударів і супутній набір балів. Основне завдання - максимально використовувати можливості кожного солдата зі свого загону. Необхідно проявити стратегічні вміння і регулювати тактичні маневри з урахуванням того, що відбувається на майданчику.

У барвистому аніме-проекті загострено увагу на бесідах з представниками загону. Також доведеться враховувати думки раптово виникають наставників і помічників. Вони несподівано з'являються прямо в процесі битви і починають докладно розповідати про цілі і перспективи перебування поруч з героями. Однак подібна спонтанність виникнення на поле бою не стає страшним моментом, підтримка приємна в будь-якій ситуації. Усвідомлення наявності підкріплення додає впевненості і додаткових моральних сил.

Відмінні риси гри NightZero:

  • деталізована сюжетна лінія;
  • історія з 12 глав;
  • діалоги всередині команди;
  • диявол, спраглий людських емоцій;
  • свобода в підборі персонажів.

Самі битви - лише мала частина гри. Користувачеві розповідається ціла історія про диявола, його наміри. Ризики будуть оголошуватися командуванням, плюс з'являться попередження про помічників і членів команди. Ідеї ​​кожного легко дізнатися в довгих і розгорнутих діалогах. Аналіз сюжету, глибоке розуміння того, що відбувається в розділах допоможе діяти більш злагоджено і ефективно.

Розробник якісно потрудився над графічним оформленням, майданчики з однаковими габаритами виглядають по-різному. Додані візуальні ефекти роблять бої і розмови більш яскравими. Звуковий супровід також виконано на висоті. Фанатам рольових геймплеєм і спраглим боротися з диявольськими силами настійно рекомендується спробувати NightZero!


Реклама

завантажити NightZero: Mistiltein 1.5.4 для LG L35

Нове в цій версії
Add new content
Fix bug
Загальна інформація
версія 1.5.4 (50)
дата завантаження 2019-10-15 02:55
Розмір 34.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/17 07:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |