Beholder 2
5 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Beholder 2 це симулятор ... життя, бюрократії, мороку і безвихідності, вибору і складних рішень. Не будемо брехати, перша частина залишала легкий наліт пронизливого жаху, особливо якщо зануритися в сюжет і вжитися в роль, а друга частина лише примножила все ті якості, які багато гравців боготворили в першій частині. А це означає, що вас чекає більше мороку, більше завдань, більше можливостей і більше ситуацій, в яких ви можете поступити абсолютно будь-яким чином, проявивши себе як добрий / байдужий / бездушний / жадібний людина, доступні всі варіанти.

Видавцем другій частині виступила знайома багатьом студія Alawar Entertainment, яка більш популярна серед власників ПК, так як саме вона була видавцем першої частини на ПК, однак, варто відзначити, що на андроїд перша частина виходила від Creative Mobile Games, що не дивно, тому що саме в світі мобільних ігор це більш відомий видавець, але зарекомендував себе на всіх платформах розробники заспокоїлися і стали працювати з більш звичним для себе видавцем і на столах і в кишенях. Відзначимо, що на якість продукту це ніяк не вплинуло, друга частина просто сама по собі краще, ось і все.


Сюжет другої частини не має нічого спільного з першою частиною, не рахуючи атмосферу і, можливо, деякі відсилання. Ваш герой потрапляє до Головного Міністерство країни, само собою на найнижчу посаду, але вже тут він розуміє, як мерзенно влаштований світ і вже зараз доведеться приймати складні рішення. Можна бути добрим і справедливим, але тоді колеги і керівництво цілком можуть закинути вас в м'ясорубку системи, можна бути бездушним кар'єристом, а й цей шлях дозволить вам нажити ворогів, так де ж знайти баланс, який дозволить рости по кар'єрних сходах, залишатися людиною і вижити ? Очевидно, це вам і належить з'ясувати!


Особливості гри:

  • Аналогів немає, гра унікальна. Де ще ви знайдете симулятор бюрократії, який розвернувся до масштабів держави?
  • Ваші рішення і ваша мораль рухають сюжет, не інакше.
  • Кінцівок купа, більше ніж в першій частині.
  • Графіка не сильно змінилася, вона все ще прекрасна.
  • Кожен робочий (ігровий) день ви будете стикатися зі складними життєвими ситуаціями тих, над ким у вас є влада ...
  • Чорний гумор не обійшов гру стороною
  • Деяких героїв з першої частини ви все ж можете зустріти, а ще, зможете дізнатися про них багато цікавого ...

Недоліки гри:

  • Не варто недооцінювати морок, в який сюжет готовий вас укутати. Особливо вразливим варто уникати подібних проектів.
  • Гра платна, а ви як думали?

Підсумок: об'єктивно, друга частина більше, цікавіше і в цілому крутіше першої, так що, ми рекомендуємо Beholder 2 до розгляду. Також звертаємо вашу увагу на те, що до середини наступного тижня гру можна придбати зі знижкою, всього за 4,5 долара, потім вона повернеться на свій базовий рівень і обійдеться всім бажаючим в 7,5 доларів, а ось для iOS знижок немає і там вона завжди буде коштувати 9.99 доларів.


Реклама

Beholder 2 для LG L35

Рейтинг:

(5)
4.98★ 99.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/16 07:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |