7th Floor: Legend of Survival in Horror
0 (0)

7th Floor: Legend of Survival in Horror

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра 7th Floor: Legend of Survival in Horror - це похмурий фільм жахів на виживання, в якому перед героєм відкриються ворота пекла, якщо він вчасно не знайде спосіб втекти з сьомого поверху.


Семиповерхова будівля стала пасткою для персонажа. За легендою скоро має розпочатися особлива церемонія з відкриття пекла. Організація темних сил планує вкрай небезпечну для світу аферу. Єдиний, хто заважає це зробити - наш герой. Загнати його в кут і знешкодити серед сірих стін зовсім не складно. За нез'ясованих обставин інші заважають вже стали жертвами, про що свідчать численні криваві плями на підлозі, стінах і будь-яких підручних предметах.


Підопічний гравця повинен запобігти початку моторошної церемонії, для цього необхідно вибратися з нещасливого будови, сьомий поверх тут особливо жахливий. Перші хвилини виникає гнітюче відчуття самотності. Герой стоїть в кімнаті з декількома електричними дверима. Є велика кнопка, яка дозволяє миттєво закрити ці двері. Після легкого переляку з'ясовується, що відкрити назад також легко і це приміщення може служити порятунком, коли доведеться бігти від нападників.


А бігти доведеться часто: будь-яка істота в будинку захоче знищити героя. Двері виручать і знищать притулившись із зовнішнього боку. Важливо лише вчасно закрити їх. Варто прогулятися по поверху, як знову з'явиться спраглий крові. Способів вижити багато, але шансів померти набагато більше.


Відмінні риси вижівалкі:

  • сотні головоломок і загадок;
  • демони, вампіри, викрадачі душі і тіла;
  • багато крові і ймовірність пролити свою;
  • електричні двері як допоміжний інструмент;
  • мало шансів на порятунок планети.

У фільмі жахів присутній глибокий підтекст: виживання є не метою, а способом порушити план темних сил по руйнуванню світу і відкриття пекла. Але в процесі гри бажання врятуватися диктується виключно страхом. Оформлення локацію сприяє посиленню боязні. Огляд від першої особи збільшує ризик зіткнення з ворогом, який підкрадеться ззаду. Звуковий фон виконаний реалістично і заслуговує на похвалу. Сьомий поверх чекає тих, хто наважиться перешкоджати злим духам!


Реклама

завантажити 7th Floor: Legend of Survival in Horror 1.6 для LG L35

Нове в цій версії
The Best Horror '7F : Legend of Survival' has been released! We're Wait for all the Scary Maniac Challenges!
-Changed Player Move Controller. More Good! Chang Camera View use Screen Slide.
You can Fight a Ghost more handy!
-Fix Bug
Загальна інформація
версія 1.6 (7)
дата завантаження 2019-08-14 19:23
Розмір 103.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/15 09:20
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |