Sniper Arena
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sniper Arena: PVP shooting games - це крутий екшен, в якому фанати віртуальних снайперських битв можуть проявити свої таланти серед гравців з усієї планети.

Початківець снайпер вивчає обстановку, придивляється і пробує застосувати слабка зброя (на інше ще не заробив). Решта навколо - такі ж снайпери, мирне населення чіпати не доведеться. Освоїтися необхідно швидко: кожна гра триває дві хвилини, якщо якийсь умілий стрілець не зупинить персонажа прицільним пострілом завчасно. Таймер зверху показує скільки потрібно протриматися. Потреба продемонструвати снайперські вміння стоїть на одному рівні з потребою вижити. У спеціальній таблиці відображається рейтинг гравців і місце в таблиці формує репутацію героя.

Рейтинг впливає на спектр доступних можливостей. Арсенал зброї розширюється в міру набору досвіду. Вдалі гри принесуть додаткові золоті монети для купівлі нових гвинтівок, прокачування наявних. Є багато додаткових корисних предметів, якими користуються тільки багаті снайпери. Поведінка супротивників передбачити складно, однак швидка реакція на текстові підказки здатна зменшити багато ризиків.

Відмінні риси гри Sniper Arena:

  • рейтинги, нагороди, популярність;
  • красиві і реалістичні локації;
  • легкість управління;
  • боротьба проти реальних гравців;
  • багато видів зброї.

Стріляти доведеться в різних середовищах. Мегаполіси з висотками ваблять красою, на даху відкривається чудовий вид на місто, а також на інші дахи, де засіли опоненти. За містом чудова природа, пагорби і незвичайні рельєфи залучають, але не заважають концентруватися на основному завданню битви з підопічними інших гравців. Легке управління і чіткий приціл дозволяють виконувати місію найбільш ефективно. Визначте власну тактику, тренуйте уважність і швидкість реакції, щоб претендувати на вищі місця в рейтингу, і знешкоджувати будь-якого з першого пострілу. Гідних супротивників поважають і бояться, чи зумієте зарекомендувати себе подібним чином?


Реклама

завантажити Sniper Arena 1.0.2 для LG L35

Нове в цій версії
The best sniper competitive game!
Загальна інформація
версія 1.0.2 (3)
дата завантаження 2019-09-13 15:07
Розмір 46.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Charm Tech. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/15 07:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |