Do not look back - Horror Scary Game
0 (0)

Do not look back - Horror Scary Game

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Do not look back - Horror Scary Game - це страшилка, події якого пов'язані з дослідженням вчених поведінки піддослідного в вкрай лякають умовах. Потрібно знайти спосіб вижити!

Науковий співробітник знаходить давню відеозапис з експериментом, проведеним в нетрях покинутого метрополітену. Його суть полягала в аналізі поведінкових реакцій людини, яким керує страх. Чоловік включає запис, починає перегляд вмісту. Потім гравець раптово виявляється в ролі піддослідного. Лічильник часу, показник записи того, що відбувається і інші нагадування про старт сюжету стають другорядними. Навколо морок, в арсеналі тільки слабкий ліхтар. Бажання втекти зашкалює, але наявність виходу серед цих стін сумнівно.

Є вузький тунель метро і можливість йти в непроглядну темряву. Світловий коло від ліхтаря допомагає побачити тільки що знаходиться зовсім поруч. Можна навести промінь штучного світла на будь-яку бажану точку, подивитися, що розташоване вище, нижче, по сторонам. Знахідки приносять радість на короткі проміжки часу. Як двері з написом: «Небезпечно». Начебто приємно знайти щось відмінне від монотонних стін, проте відразу зрозуміло, що відкриття двері тільки прискорить завершення експерименту. Інтуїція підказує, що вихід повинен бути, але страх постійно перебиває думки про хороше.

Відмінні риси гри Do not look back:

  • темні локації;
  • відчуття безвиході;
  • багато варіацій летального результату;
  • переляк від будь-якого звуку в гробової тиші;
  • жорстокі маніпуляції з психікою.

Огляд від першої особи ще більше підсилює емоційне навантаження. Звуковий супровід теж загострює ситуацію, раптовий чужий сміх або важке дихання персонажа не додають надій на світле майбутнє. Приготуйтеся кілька разів померти перш ніж зумієте протриматися довше. Часте відчуття про читання думок кимось, і сумні висновки щодо раптових ясних ідей змушують здатися. Але чим закінчиться ця відеозапис - залежить тільки від людини, над яким проводять дослідження. Він повинен бути мудрішими, використовувати кмітливість, щоб знайти прихований вченими вихід. І наостанок - грайте в навушниках;)


Реклама

завантажити Do not look back - Horror Scary Game 1.1.1 для LG L35

Нове в цій версії
- Fixed a bug with control
- Fixed a bug with falling under the map
- Wall pass now can be easier.
Загальна інформація
версія 1.1.1 (5)
дата завантаження 2019-08-13 20:13
Розмір 85.8 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/14 09:11
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |