One Gun 2 Stickman
4.6 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра One Gun 2 Stickman - це динамічний екшен-шутер, в якому потрібно розстрілювати насуваються з усіх боків монстрів, не підходячи до них дуже близько.

У продовженні популярного проекту Стікмен і далі знищує натовпу противників. Колись персонаж був миролюбним, жив в затишному будинку зі своїм котом, добував під наглядом тваринного криптовалюта і мріяв про настання гармонії на всій планеті. Раптово кіт пропав, після марних спроб знайти його будинку чоловік з палиць побрів на вулицю. Без будь-яких жорстоких намірів по відношенню до оточуючих, господар просто хотів повернути тварину. Однак побачене за межами будинку змусило змінити плани і світогляд.

Земля в вогні, поруч киплять вулкани, а за найближчій горою хтось грізно гарчить, провокуючи невеликий землетрус. Варіант втекти і сховатися герой відкинув відразу, тому що не можна кидати улюбленого кота в біді. Довелося взяти зброю і стріляти по всіх незнайомим істотам. Коли монстри певного етапу закінчуються, на арену виходить великий бос. Перемога над ним знаменує перехід на новий рівень, зустріч з новими чудовиськами, запеклі бої з ними.

Відмінні риси гри One Gun 2 Stickman:

  • видобуток біткоіни і інших бонусів;
  • битви з сильними монстрами;
  • кілька фантастичних навичок;
  • зустріч з босом на кожному рівні;
  • цікаві локації паралельного світу.

Кот з'являється в грі лише на перші кілька секунд. Тварина пояснює принципи управління персонажем. Коли запропоновані дії вдається повторити - кіт у відмінному настрої зникає. Біткоіни і дорогоцінні елементи з'являються часто після падіння чергового монстра. Їх потрібно збирати щоб мати можливість зміни зброї і прокачування самого персонажа.

Естетика локацій вражає своєю різноманітністю, темна сюжетна лінія - не привід гуляти по темних майданчикам, ефектна довкілля дивує широтою фантазії графічних дизайнерів. Озвучку також робили люди з широким уявою. Якщо готові боротися за життя кота в таких незвичайних умовах - приступайте негайно, вихованець зачекався!


Реклама

завантажити One Gun 2 Stickman 42 для LG L35

Нове в цій версії
bugs_fix
Загальна інформація
версія 42 (42)
дата завантаження 2021-09-05 02:05
Розмір 37.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки erow.dev на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.55★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/13 07:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |