Blood Bolt - Arcade Shooter
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Blood Bolt - Arcade Shooter - це цікава стрілялка, в якій роботизований солдат ходить по тунелях і намагається знищити всіх зустрічних негідників.

Користувач управляє автоматизованим воїном, беззаперечно виконують вказівки свого наставника. Підопічний витривалий і легко справляється зі складними для людини завданнями. Саме таку машину було вирішено відправити на дивну територію, з великою кількістю ворогів. Про історію появи цього дива техніки в грі замовчується, проте відразу зрозуміло, що йти одному проти всіх важко. Навіть для бездушного механізму місія небезпечна. Врятувати ситуацію може тільки гравець, мудро направляючий персонажа, що допомагає мінімізувати форс-мажори.

Робот відрізняється від людини можливістю ефективно воювати за допомогою важкої зброї. Вогнемети, лазери, і навіть ракетні установки він носить на собі легко і віртуозно. Із застосуванням таких пристроїв кожна битва стає захоплюючою. При позитивних результатах боїв у героя з'являються гроші, що дозволяють виконати прокачування робота, відновити його в разі поломок.

За майданчику слід рухатися обережно, щоб не наступити на гранати і інший небезпечний сміття. У великій кількості також розкидані аптечки, інша дрібниця, яка може врятувати життя механізованого солдата. Вороги люблять ховатися в засідках, але гравець все бачить з висоти, і може підказати, як виманити недоброзичливців з притулків.

Відмінні риси гри Blood Bolt:

  • огляд зверху;
  • заробіток монет, бонусних елементів;
  • апгрейд персонажа;
  • використання різних типів зброї;
  • багато агресивних ворогів.

Мальована аркада привертає динамікою подій, нетиповим графічним оформленням. Гравець бачить ситуацію зверху, але якісна деталізація елементів дозволяє чітко споглядати все до дрібниць. Похмурість в проекті відсутня. Яскраві бої, різноманітність колірної гами і продумана анімація привертає з перших моментів. Місій у воїна багато, він не здатний аналізувати небезпека, і без хорошого керівника швидко провалить завдання. Безстрашність цінно тільки при побудові тактики дій. Фанатам шутерів варто звернути увагу на цей проект, що забезпечує гарні перестрілки і логічний розвиток подій.


Реклама

завантажити Blood Bolt - Arcade Shooter 1.3.0 для LG L35

Нове в цій версії
- Improve Performance.
- Improve interface for Tablet.
- Controller is easier.
- Fix banner is so big in some devices.
Загальна інформація
версія 1.3.0 (59)
дата завантаження 2020-09-22 11:44
Розмір 24.58 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/12 07:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |