RIVAL ARENA VS
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра RIVAL ARENA VS - це захоплюючий картковий квест, в якому гравець набирає колоду кращих героїв і намагається ефективно застосовувати воїнів в покрокових битвах.

Сюжет виконаний в казковому форматі, геймплей починається з нульової глави і красивого лісу, який безпечний тільки перші пару секунд. Далі незрозумілі звуки насторожують і на екрані з'являється поле з вісімнадцяти плиток. На нижній половині розташовані три карти гравця, на верхній - воїни віртуального або реального опонента. Карту можна пересунути залишити на місці, або включити в неї агресивну емоцію. Від того, як гравець користується можливими ходами, залежить розвиток поточної боротьби. Численні підказки про те, що відбувається допомагають зосередитися.

Покрокові карткові бої вимагають витримки, сміливості і підключення інтуїції. Необхідно уважно вивчати опції персонажів зі своєї колоди, щоб побудувати грамотну стратегію з непередбачуваними для противника поворотами подій. Поспіху не передбачається, кожен рух можна продумати протягом ходу, змінюючи тактичну лінію відповідно до ситуації. Битви з штучним інтелектом можуть служити тренуванням перед битвою між двома реальними людьми. Боротьба за рейтинг і набір балів при кожній дії заряджають адреналіном. Таблиця з результатами дозволяє бачити власний розвиток після входження в загадкову і войовничу атмосферу.

Відмінні риси гри RIVAL ARENA VS:

  • битви з користувачами з усього світу;
  • покроковий геймплей;
  • колекціонування карт;
  • зміна тактики в процесі сутички;
  • можливість захоплення персонажа противника.

Сила гравця визначається вмінням виявити слабкості опонента. Якщо виходить передбачити чужий хід, то можна вкрасти персонажа, миттєво змінюючи розклад сил. Користувачам з високим рейтингом доступні легендарні персонажі, міць яких викликає захоплення. Але навіть при низькому рейтингу можна набрати різноманітних міфічних істот.

Хороша графіка, цікава ідея і глибока проробка сюжету роблять гру гідної уваги. Звуковий супровід викликає емоції, при яких хочеться піти на реальну битву і виграти у будь-якого логічного монстра. Якщо хочете напружити мізки в атмосфері фентезі - ласкаво просимо!


Реклама

завантажити RIVAL ARENA VS 02.11.00 для LG L35

Нове в цій версії
Launch
Загальна інформація
версія 02.11.00 (211001)
дата завантаження 2019-08-18 06:06
Розмір 69.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/11 09:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |