Dead Spreading: Idle Game II
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Dead Spreading: Idle Game II - це свіжий варіант симулятора щодо захисту військової бази від численних хвиль зомбі. Можливості солдат розширилися, але ворог став сильнішим.

До бази знову наближаються ходячі мерці. Їх імунна система зміцніла, з одного пострілу рідко вдається когось убити. Розробник надає гравцеві ультрасучасні типи зброї, які роблять надскладну місію здійсненною. Необхідно постійно наймати нових солдатів, щоб збільшувати захист, оскільки кожна наступна натовп зомбі значно більша за попередню, підкріплення потрібно щохвилини. Однакових воїнів можна об'єднувати, формуючи більш сильних героїв.

Виниклі від таких з'єднань особистості спочатку голосно і злобно сміються, а потім приступають до знищення противника з подвоєною енергією. При достатній кількості підопічних частина можна відправити на збір припасів для протидії майбутнім атакам. Хороший командир планує маневри на кілька кроків вперед, наймає воїнів з урахуванням потенційного збільшення навантаження. У моменти форс-мажорів збирачів зброї можна швидко поставити на позиції захисників.

Відмінні риси симулятора:

  • об'єднання воїнів для примноження сил;
  • виробництво боєприпасів;
  • можливість швидкої зміни завдань підлеглим;
  • регулярні підкріплення при якісному управлінні;
  • використання часу доби для своєї користі.

Гра стала більш ефектною, з'явилася можливість чіткіше вибудовувати стратегію. Вдалі фішки з минулої версії залишені її нащадку. Сироватка люті також доступна після кількох успішних захисних операцій, базу можна зміцнювати на власний розсуд. А ще погода стає помічником в екстрених ситуаціях, і присутній відмінна підтримка з повітря.

Арсенал зброї вражає, але і різновидів супротивників додалося. Начальство чекає активізації дій, адже це єдина база, на яку ще не проник вірус. Не піддавайтеся паніці, ситуацію можна зробити керованою, якщо командувати почне істинний стратег.


Реклама

завантажити Dead Spreading: Idle Game II 0.6 для LG L35

Нове в цій версії
修复了bug
Загальна інформація
версія 0.6 (7)
дата завантаження 2019-08-10 10:48
Розмір 66.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Усі додатки Potting Mob на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/10 09:44
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |