Block Warrior: Fight for Homeland
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Block Warrior: Fight for Homeland - це яскрава пригодницька аркада, в якій належить вивчати підземелля і знищувати представників племені величезних драконів.


За легендою на невеликому клаптику землі люди жили мирно і завжди вирішували конфлікти спокійно, без войовничих намірів. Одного разу, коли населення було найменш захищене, територію захопили гігантські дракони. Через нерівних сил чужаки швидко освоїлися на нових землях. У людей залишився лише один бастіон, і тепер потрібен сміливий воїн-ватажок, готовий йти навіть з урахуванням явної переваги на боці ворожих істот. Гравець управляє саме цим сміливцем.


Основне завдання - зносити квадратні блоки для просування вперед. Іноді під блоками абсолютно порожній простір, що дозволяє вільно йти вперед. Найчастіше під плиткою ховається спеціальне обладнання для ефективної протидії ворогові, або один з численних драконів. Знайдені речі рекомендується зберігати, вони точно знадобляться на нелегкому шляху. Ключі від таємничих воріт, скрині з цінними елементами і інші елементи воїн повинен вміло використовувати, щоб не витрачати енергію даремно. Коли блок виявляється лігвом дракона, рух вперед припиняється до тих пір, поки цей зловмисник не буде убитий.


Персонаж може розраховувати на поживний провіант з табору. Також йому доступна відправка спеціального корабля на розвідку. Присутній маса поліпшень для воїна, які посилюють захисні можливості і силу ударів.


Відмінні риси гри Block Warrior:

  • повні небезпек підземелля, ліси і печери;
  • апгрейд персонажа;
  • відкриття блоків корисними предметами або чудовиськами;
  • заклинання для боротьби з монстрами;
  • обмеженість енергії героя.

Гра привертає непередбачуваністю, розвиток сюжету залежить від того, який саме блок побажає зняти користувач. Кілька персонажів володіють унікальними здібностями, дозволяють гравцеві спробувати себе в різних ролях. Підказки з описом поточної ситуації виникають після настання на кожен блок. При наявності небезпеки є час вибрати необхідну дію, від його ефективності залежить можливість подальшого проходження рівня. Мотивуюча музика і супутні звуки дарують необхідний для перемоги настрій. Дракони в підземеллях вже чекають битви з вами!


Реклама

завантажити Block Warrior: Fight for Homeland 4.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 4.0 (4)
дата завантаження 2019-08-10 10:49
Розмір 78.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

закривати інші програми

Дозволяє програмі припиняти фонові процеси інших програм. Це може зупиняти запущені програми.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2019/08/08 09:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |