Spyglass
4.6 (7)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Додаток Spyglass це трекер для андроїда, який працює без інтернету, використовуючи тільки систему GPS, яка дозволяє зв'язатися з супутниками практично в будь-якій точці планети і визначити ваше місце розташування. Само собою, таких додатків досить багато, але розглянемо плюси саме цього додатка.

Підготували його в студії Happymagenta UAB, з якої ми вже знайомі по декільком іграм і важливий момент - довгий час це додаток було доступно виключно для iOS, що, звичайно, засмучувало багатьох шанувальників андроїда.


Ця програма, як і аналоги, виконує основну функцію - не дозволяє вам заблукати і завжди повернутися туди, звідки ви почали свою подорож або в будь-яке інше місце, яке ви вказали. Працює все дуже просто, наприклад, ви вирішили прогулятися по лісі, де дуже складно орієнтуватися і завжди можна збитися з напрямку, особливо якщо гуляти ви плануєте тривалий час. Від вас буде потрібно запустити додаток, почекати коли воно зафіксує поточний стан і все, після цього, можна його закривати і відправлятися на прогулянку. Коли ви вирішите повернутися - запустіть додаток і воно вкаже, в який бік і на яку відстань вам потрібно рухатися, щоб повернутися до точки, яку ви зафіксували.

Є у додатки і платна версія, яка значно розширює його функціонал, наприклад, ви зможете виставляти багато «контрольних» точок, а не одну як у безкоштовній версії, крім цього в платній версії можна довантажити карти, використовувати інші режими і навіть камеру телефону. Проте, в обох варіантах це дуже корисний додаток, яке дійсно вам стане в нагоді.


Особливості програми:

  • Простий і зрозумілий інтерфейс
  • Широкий функціонал (особливо в платній версії)
  • Додаток дуже економічно і не з'їсть всю батарею за кілька годин
  • працює оффлайн
  • Висока точність

Недоліки програми:

  • Повна версія платна, коштує в районі 6 доларів

Підсумок: якщо ви зрозуміли про що мова і подібне додаток вам буде корисно, то Spyglass це дуже хороший варіант, який допомагає величезній кількості мандрівників з усього світу.


Реклама

завантажити Spyglass 3.9.4 для LG isai FL

Нове в цій версії
• Improved altitude data/display
• Improved coordinates processing for Southern Hemisphere
• Stability enhancements
Загальна інформація
версія 3.9.4 (38)
дата завантаження 2021-01-04 21:24
Розмір 7.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

GOOGLE_PHOTOS

GOOGLE_PHOTOS

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(7)
4.6★ 92%

оцінити програму:

Зовнішній вигляд (Інтерфейс)
Зручність використання
функціональність
корисність
2017/11/19 08:46
Інші програми для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі програми:
© 2011-2019 mob-core.com  |