Читалки для LG isai FL

23.10.2013

Книга Гра престолів злетіла по всіх рейтингах після екранізації, практично кожен зацікавився цієї історії, бажаючи же дізнатися її в кожній подробиці потрібно читати книгу, 10 серій серіалу розраховані на 1 книгу опускають занадто багато моментів, до того ж дане додаток містить всі книги серії, так що качайте і читайте на здоров'я!

27.08.2013

Додаток Новини офлайн Feeds4Me створено для тих користувачів андроїда яким вже стало мало коротких статей з сервісу Google Reader, для тих хто хоче тримати руку на пульсі і отримувати більше стислій інформації з різних новинних ресурсів яких сьогодні в інтернеті безліч. Отже ставте програму і насолоджуйтеся невичерпним потоком інформації на вашому мобільному або планшеті.

18.08.2013

Додаток Umano: News Read to You насправді дуже відомо в своїх колах, які, на жаль, не включали користувачів андроїда, але пройшли ті сумні часи! Насолоджуйтеся цікавою, зручною і дуже корисною програмою, яка буде читати для вас новини голосами реальних людей, що не ламайте свої очі - просто слухайте!

06.04.2013

Додаток eReader Prestigio створений для всіх власників операційної системи андроїд. Дизайнер даного продукту - фірма Prestigio, що випускає, в першу чергу, смартфони та планшети на андроиде. Зазначу, що їх політика завжди була орієнтована на клієнтів і особливо на їх захоплення читанням, що і доводить дана програма.

19.01.2012

Ave! Comics має деякі особливості, які відрізняють його від інших комічних програм книзі та на сайті. Більше 1200 назв, доступних ... та підрахунку 60 міжнародних публікацій.AveComics має декілька режимів читання: сторінка режимі (як і всі інші читачі) і анімованих режим, автоматичний режим або manual.AveComics є єдиною комічною читачеві книга, яка дозволяє обмінюватися ANIMATED превью на facebook. Не тільки обкладинки, не тільки текст ... але інтерактивні animations.AveComics є платформою. Ви купуєте один раз, ви читали в будь-якому місці, у форматі, який підходить для вашого пристрою (комп'ютера, смартфона, таблетки ...).

21.12.2011

NBA Geek - Дуже корисний додаток для фанатів НБА.

21.11.2011

aText-TV - Є найшвидшим міні-браузером для перегляду сторінок телетексту.

08.10.2011

GO Book - Читалка від розробників GO SMS і GO launcher EX. Допомога txt і epub, імпорт, розшук по слову, режим читання, механічне зберігання літописі + прекрасний дизайн користувальницького інтерфейса.Кнігохраніліще на долоньки настає навпростець звідси!

26.09.2011

FBReaderJ - Програма для читання книг на основі відомої програми FBReader для Linux-пристроїв. Фактично, це клон FBReader, переписаний на Java.

21.03.2011

Спритна і зручна програма для читання pdf форматів для Android

11.03.2011

Moon + Reader-красива читалка для android сеффектом перегортання Представляємо вашій увазі читалку Moon + Reader. Додаток вміє читати електронні книги вформатах fb2, TXT, HTML, Epub, UMD, що однозначно можна записати вплюси. Інтерфейс досить зручний ікрасівий. Основний екран є 3закладкі-Мої файли, Мережа, Моя полку.

10.03.2011

Aldiko - за допомогою цієї програми можна читати книги на Android-комунікаторі, шукати їх у різних каталогах і завантажувати на свій смартфон. Ви зможете зібрати на комунікаторі цілу бібліотеку, яка буде завжди під рукою. Під час читання можна швидко переходити між главами, робити закладки, налаштовувати інтерфейс програми.

« Попередня
© 2011-2019 mob-core.com  |