Void Rider
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Void Rider це аркада для вашого андроїда, яка в черговий раз побудована на класичній схемі з гравітацією, яку ми вже неодноразово зустрічали, причому в самих різних проявах. Проте, чергова гра на цю тематику нам явно не завадить, особливо, якщо враховувати, що вийшла вона досить якісною.

Підготували гру в студії Playwing, на рахунку якої це другий проект, а перший був про роботів і м'яко кажучи, не вистрілив, бо 10 тисяч завантажень за сучасними мірками це мало, а значить, розробникам довелося піти трохи іншим шляхом, що вони і зробили в рамках даної гри.


Якщо говорити про інші ігри, які можуть здатися схожими, то з популярних варто відзначити проект Orbit - Playing with Gravity, який вже давно зібрав понад 5 мільйонів, а якщо з останнього, то Cosmobot - Hyper Jump, яка була на нашому сайті буквально 10 днів назад. Принцип в загальному і цілому схожий, але події трохи відрізняються. Сюжету в грі по суті і немає, все що нам відомо - потрібно досліджувати космос і збирати різноманітні мінерали і зірки по шляху, однак, є ще одна фішка - чорна діра, яка насувається з нижньої частини екрану і наполегливо намагається вас поглинути. Пересуватися ви можете самостійно, літаючи в будь-якому напрямку, ось тільки якщо ви не хочете бути проковтнутими чорною дірою - доведеться прискоритися, а саме це і можна зробити, потрапивши на орбіту того чи іншого космічного тіла, зробивши пару обертів і «вистріливши» в потрібному напрямку . Окремо варто відзначити гарний космос, якому розробники явно приділили досить багато уваги.


Особливості гри:

  • Більше 60 костюмів для вашого персонажа
  • Гарний космос і унікальна візуальна складова
  • приголомшливі пейзажі
  • Відмінна озвучка, так що, рекомендуються навушники

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, сподіваємося що вони вже нікого не бентежать

Підсумок: гра Void Rider впорається з роллю тайм-кілера або казуальної аркади на вашому смартфоні або планшеті. Завантажити гру можна абсолютно безкоштовно, так що, рекомендуємо перевірити, чи підійде вона вам.


Реклама

завантажити Void Rider 1.0.47 для LG isai FL

Нове в цій версії
- Leaderboard fixes
- Minor UI fixes
- Game optimization
Загальна інформація
версія 1.0.47 (1047)
дата завантаження 2019-10-15 01:58
Розмір 93.89 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

читати події календаря, а також конфіденційну інформацію

Дозволяє програмі читати всі події календаря, які зберігаються на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати чи зберігати дані календаря, незалежно від рівня конфіденційності.

додавати чи змінювати події календаря та надсилати електронні листи гостям без відома власників

Дозволяє програмі додавати, вилучати та змінювати події, які можна редагувати на пристрої, зокрема події друзів або колег. Програма може надсилати повідомлення від імені власників календарів або змінювати події без відома власників.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

Усі додатки Playwing на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/23 09:54
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |