Time Jump
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Time Jump це аркада для андроїда від студії Ketchapp, що вже говорить багато про що. Кількість їх додатків - величезна, якість в більшості випадків вище середнього, анімація завжди на висоті, а що найголовніше, вони продовжують постачати нас оригінальними ідеями, яких з роками все менше і менше, особливо в популярних жанрах.


Повернемося до геймплею, який так чи інакше в даному випадку представляє основний і єдиний інтерес для нас, як завзятих гравців.

Ігрове поле у ​​розробників вийшло гарне й оригінальне, у всякому разі ви такого точно раніше не зустрічали. Ігрове поле це годинник, які підвішені або в космосі, або в якомусь іншому маловивченому нами просторі, але це і не важливо. Годинники, як ви знаєте, мають стрілки, причому у якихось їх всього дві - одна показує хвилини, інша годинник, але бувають ще варіанти з секундними стрілками та іншими особливостями, з якими, ви швидше за все зіткнетеся, якщо зможете забратися досить далеко. Однак, крім стрілок тут буде і ваш персонаж, завдання якого - перестрибувати стрілки, щоб вони його не збили з ніг. Як тільки ви зробите необхідну кількість стрибків - підете на наступний рівень, при цьому, кількість стрибків обмежена, будь-яка помилка і доведеться починати заново, але щоб було трохи простіше у вас є спеціальна кнопка щоб час уповільнити ... перевірте як це працює і постарайтеся заробити якомога більше очок.


Особливості гри:

  • Оригінальний геймплей, красивий і без зайвих елементів
  • прекрасна анімація
  • зручне управління
  • Досить висока складність, багатьом і це подобається
  • Кілька різних персонажів і костюми для них

Недоліки гри:

  • Є реклама, є варіант придбання підписки «преміум», але на цьому все.

Підсумок: гра Time Jump це прекрасний тайм-кілер, який цілком виконує свою роль і працює не гірше за інших проектів студії, яка вже давно затвердила за собою виразно високу планку.


Реклама

завантажити Time Jump 0.27.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 0.27.0 (26)
дата завантаження 2018-10-17 20:39
Розмір 39.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/18 09:37
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |