Farm Mania
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Farm Mania це видно перевидання першої частини цієї гри, тому що на Google Play вже досить лежить друга і третя частини гри, які змогли роздобути більше 100 тисяч завантажень, що не так вже й погано, але в рамках ферми досить скромно .. .

Підготували гру в студії Qumaron, яка вже з'являлася на нашому сайті і цілком може бути знайома багатьом по таким іграм як «Готель Джейн», «Дороги Риму» та іншим подібним. Контент досить якісний, але як показує практика не найцікавіший і далеко не завжди ідеальний, про що ми і поговоримо, розглянувши першу гру серії ферм, що не вистрілила ...


На відміну від уже звичного і усталеного формату ферми тут ваші пригоди розбиті на рівні, а значить, гру можна пройти, завершивши сюжетну лінію, що з одного боку звичайно добре, нескінченні гри вже відверто набридають, однак, зміст ферми криється в тому, що ви можете зайти туди в будь-який час і провести якийсь час, сьогодні, завтра або через рік, яка різниця? А ось якщо гра за рівнями, то так вже не вийде ... Ще варто відзначити, що на наш погляд тут досить багато зайвих дій, які, звичайно, додають реалістичності, але відверто нудні, наприклад, набрати води з криниці чи дивитися як ваш герой її несе ... так, так відбувається насправді, але це швидко набридає. Крім цього, варто відзначити що від рівня до рівня зростає складність і в якийсь момент ви будете вже не встигати робити все що потрібно, а це відверто дратує. А що ще дратує - повна версія гри, яка виявилася платною, причому ціна перевищує 4 долари і при цьому, назвати гру сучасної якось взагалі не виходить ... Звідси, власне, і популярність, яка нижче ніж у конкурентів.


Особливості гри:

  • У цій фермі реалізму трохи більше, ніж хотілося б
  • Приємне і вельми просте оформлення
  • Два режими гри
  • Більше 60 рівнів
  • Бонусні рівні і маса досягнень
  • Кілька вбудованих міні-ігор
  • Є невеликий сюжет

Недоліки гри:

  • Багато дій швидко набридають
  • Повна версія гри платна

Підсумок: Farm Mania це специфічна ферма, яка підійде далеко не кожному, але чисто теоретично, цілком може багатьом сподобатися, особливо якщо класичний варіант вже дуже набрид.


Реклама

завантажити Farm Mania 1.23 для LG isai FL

Нове в цій версії
Thank you for playing our games!
Our team is working on improving the games every day. We regularly release updates to make our games even better for you.
In this update:
- Minor bugs fixed
- Improved game interface and stability
Загальна інформація
версія 1.23 (15)
дата завантаження 2020-11-29 17:11
Розмір 56.42 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Qumaron на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/15 07:18
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |