War of Summoners
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра War of Summoners це стратегія для андроїда, розробники якої з перших рядків натякають на те, що вони навчилися на чужих помилках і змогли зробити проект, який відповідає всім сучасним вимогам. Так це чи ні, постараємося розібратися, так що, читайте далі.

Підготували гру в студії Play-Kingdom, на рахунку якої вже є кілька інших ігор, ось тільки популярних знайти не вдалося, максимум що змогли заробити кращі представники - 10 тисяч завантажень ... В цілому, у даної гри є всі шанси вибитися в лідери по цим показником, однак, в рекламу розробники майже не вкладалися, а це, на жаль, важливий параметр для популярності сьогодні.


Що стосується геймплея, то тут насправді багато цікавих фішок. Для початку, гра дрібними фішками і загальним зовнішнім виглядом досить сильно нагадує знамениту стратегію Warcraft 2-3, що не просто так, відсилання до таких культовим проектам завжди будуть актуальні і можуть порадувати аудиторію. З іншого боку, студія з Китаю, а там люблять все копіювати, як ви знаєте, так що, візуальну частину вони хоч і не скопіювали, але все ж трохи запозичили у вищезгаданій гри, а по частині того, що відбувається - типова ситуація, в якій потрібно збирати команду, що складається з самих різних героїв з різними здібностями. Само собою, кожен герой має сильні і слабкі сторони, ваше завдання - зібрати команду таким чином, щоб одна одну компенсувало і не заважало вам йти до перемоги. Що стосується режимів гри, то тут все добре - є сольний режим, який дозволить потренуватися і спокійно пограти. Інший режим - спільне проходження підземель з іншими гравцями і звичайно ж арена, де ви можете перевірити на міцність свою команду і команду противника.


Особливості гри:

  • Зберіть команду героїв і опрацювати свою унікальну тактику
  • Стратегічні можливості великі, переконайтеся самі
  • Є три режими гри, один для сольної гри
  • Регулярно з'являються нові карти і місії
  • Реклами немає, в усякому разі поки що.

Недоліки гри:

  • Покупки присутні, але хіба це когось налякає?

Підсумок: гра War of Summoners це цікава і досить якісна стратегія. На даний момент гри вже пройшла первинне тестування і доступна всім бажаючим, так що, дрібні недоліки виправили, решта - залежить від популярності;)


Реклама

завантажити War of Summoners 1.0.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.0 (15)
дата завантаження 2018-10-02 18:03
Розмір 82.91 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/03 07:01
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |