Train Drive 2018 - Free Train Simulator
0 (0)

Train Drive 2018 - Free Train Simulator

Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Train Drive 2018 - Free Train Simulator це симулятор поїзда для вашого андроїда в якому вам буде запропоновано отримати нову роботу в ролі машиніста, само собою, завдань і подій буде досить багато, а значить, гра готова забрати у вас багато часу.

Підготували гру в студії Million games, але судячи з обсягів, вони ще далекі від виправдання свого імені ... Проте, інших проектів на їхньому рахунку вже досить багато, але якщо говорити про потяги, то це третя гра, одна була про поїзд в Індії, де вони дуже своєрідні, інша про поїзд в Росії, де вони беруть відстанями і нарешті, вийшла гра, яка просто про поїзд ... де і як ви будете його управляти не уточнюється. Однак, судячи з того, що кожна з двох попередніх ігор змогла отримати більше мільйона завантажень - в цьому є сенс!


Якщо говорити про те, що відбувається, то тут складно придумати щось об'єктивно нове, поїзд, як мінімум, їде по рейках, а це вже його обмежує, ну і по частині решти, ви їдете або з вантажем, або з пасажирами, або взагалі порожні, інших варіантів немає. Графіку гра отримала досить пристойну, проте, до фізики є багато питань, наприклад, якщо ви здаєте задом з метою підчепити вагони, то швидкість з якою ви в них «уріжетеся» значення не має, що досить сумно. Крім цього, сама по собі швидкість теж не відображається, а було б цікаво подивитися, наскільки ви розігнали свій потяг. Ще питання виникають за розмірами навколишнього світу, в деякі моменти ви будете проїжджати по полях, де пасуться корови, так ось складається враження, що корова висотою з вагон ... але ж це не слон, впевнений, схожих проблем знайдеться досить багато.


Особливості гри:

  • Великий вибір локацій і поїздів
  • Кілька варіантів завдань
  • Просте управління (занадто просте, для симулятора)
  • Кілька варіантів виду з камери
  • Більшість локацій малювали з реальних місць в Індії
  • У грі немає реклами, у всякому разі, поки

Недоліки гри:

  • Покупки присутні, але вони не є обов'язковими
  • Гра сира, є що допрацювати

Підсумок: гра Train Drive 2018 - Free Train Simulator це досить скромний симулятор, який може зацікавити скоріше не справжніх шанувальників поїздів, а вже тих, хто хоче відправитися в своєрідну подорож по Індії ...


Реклама

завантажити Train Drive 2018 - Free Train Simulator 2.1 для LG isai FL

Нове в цій версії
Improved game play.
Thank you for the support
Загальна інформація
версія 2.1 (21)
дата завантаження 2019-05-31 23:18
Розмір 79.31 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/02 09:26
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |