BLACK COMMAND
5 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра BLACK COMMAND це симулятор командира, причому в ваші завдання входитиме керівництво військової групою, ніякої участі в самих операціях ви приймати не будете, тільки спостерігати і направляти, що в загальному-то логічно і навіть розумно.

Не менш цікаво - місце, де підготували цю гру. Підготували її в студії CAPCOM CO., LTD., Яка безумовно знайома багатьом шанувальникам ігрової індустрії, тому що історія її починається десь біля витоків. По частині того, що є зараз і тим більше того чим ми можемо користуватися на андроїд - все вже не так круто, але вони відтворили багато частин гри MEGA MAN, ось тільки всі вони платні, як і багато інших їх проекти. Проте, довіра вони викликають, хто як не вони?


Звертаючись до геймпею відразу варто зазначити, що ніякої крутий графіки тут немає і бути не може за визначенням, адже передбачається що ви сидите в штабі і лише контролюєте групу, а з візуальною складовою - позначки на карті, які рухаються ... скромно, звичайно, за сучасними мірками, але все і так чудово знають, що графіка в іграх це не головне, головне - інтерес, який вона викликає, а вже з цим проблем тут точно немає.

Чим же вам належить займатися? Для початку - втручатися у військові конфлікти, змінюючи баланс сил і намагаючись захистити інтереси замовника, який вас найняв, попутно не обійдеться і без порятунку заручників, конвоїв і класичної оборони об'єкта. Важливою частиною гри стане і формування команди, причому мова піде не тільки про конкретні бійців, яких ви будете підбирати особисто, а й про екіпіровку, зброю і все найсучасніші фішки, якими можуть користуватися військові, бюджет яких обмежений лише фантазією.


Особливості гри:

  • Військова техніка, зброя та спорядження - тут цього багато, сподіваюся ви це любите
  • Роль командира має свої плюси, наприклад, зручне крісло
  • Виключаючи сам екшен, гра дуже реальна і з цим складно сперечатися
  • Тут як ніде доведеться думати і опрацьовувати тактику бою
  • Ніякої реклами, до речі.

Недоліки гри:

  • Покупки є і це навіть логічно, самі багаті загони часто найсильніші
  • 3 гб оперативної пам'яті потрібно ... солідно для такою скромною гри

Підсумок: гра BLACK COMMAND це приголомшливий шедевр для шанувальників військової справи і розробників з CAPCOM, які, мабуть, вирішили відпустити старі проекти і витратити сили на нові, які напевно нам сподобаються. І до речі, це один з небагатьох їх проектів, який можна завантажити безкоштовно.


Реклама

BLACK COMMAND для LG isai FL

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/10/01 07:50
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |