Driving Island: Delivery Quest
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Driving Island: Delivery Quest це гучна назва, яке не зовсім коректно відображає дійсність. У реальності, це досить скромний симулятор кур'єра, однак, працювати ви будете на різних транспортних засобах, що з якоїсь причини стало приводом для розробників назвати гру «гонки», при цьому, ганяти доведеться по мальовничих локацій, які позиціонуються як острів, де -то в північній частині нашої планети.

Підготували гру в студії Play With Games, яка нам вже давно знайома і неодноразово випускала ігри, посередні в основному, що в загальному-то черговим проектом і підтверджується, платформу вони все ще не поміняли. Втім, вони беруть кількістю, а не якістю, так що, тут варто поставитися з розумінням.


Геймплей не стали обмежувати нудними подорожами з «А» в «Б», додавши можливість збирати пасажирів по шляху і навіть беручи участь в рибалці і технічному обслуговуванні об'єктів, однак, все це зводиться до управління декількома видами транспортних засобів, серед яких будуть легкові автомобілі, джипи , автобуси, вантажівки і навіть човен. Крім цього, розробники наполягають на тому, що вас чекає приголомшлива атмосфера і краса острівного містечка, що дійсно так, особливо якщо б графіка була на рівні, а то поки вона виглядає досить сумнівно. Проте, в ролі тайм-кілера гра може виступити досить легко і успішно, тим більше, часу на виконання завдань тут дається досить багато, а ось врізатися не можна, будь-яка аварія передбачає, що починати місію доведеться заново.


Особливості гри:

  • Великий вибір транспорту
  • Досить багато різних завдань
  • Гарний, серверний острівної місто
  • Спокійна, невимушена атмосфера

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, для тих кому лінь збирати на новий транспорт

Підсумок: гра Driving Island: Delivery Quest це не гонки, це спокійний симулятор досить нудною роботи кур'єрів, водієм або ким вам більше подобається, при цьому, симулятором це теж назвати буде досить складно, фізика та інші елементи не тягнуть на симулятор.


Реклама

завантажити Driving Island: Delivery Quest 1.1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
- graphic improvement
- performance improvement on some devices
fix - blocked levels after buying the car
Загальна інформація
версія 1.1.0 (22)
дата завантаження 2020-07-28 09:09
Розмір 67.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/29 09:28
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |