The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game
0 (0)

The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game

Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game це ранер для вашого андроїда і що найцікавіше - питання стосується зомбі, в черговий раз. Ідея досить проста - вам потрібно прорватися через вулицю, забиту мерцями самих різних видів і здібностей. Решта - типова ситуація, але деякі фішки і особливості цілком гідні уваги.

Підготували гру в студії NOONBORA Corp, інших ігор на рахунку якої виявити поки не вдалося, але в цілому, даний проект цілком схожий на реліз, який цілком може виявитися хорошим стартом, у всякому разі, якщо гра отримає хорошу рекламу.


Так чи інакше, але як і в будь-якому іншому Ранера, тут доведеться бігати, причому багато і кожен раз знову і знову, намагаючись пробігти якомога далі. Вигляд у нас звичний - ззаду, практично від потилиці, плюс, в наших руках буде зброя, яке допомагає розстрілювати ворогів і перешкоди, які опиняться на нашому шляху, плюс, завдяки досить широкій дорозі у нас є відносна свобода переміщення, тому що бігти ви можете по будь-смузі. Ще однією приємною фішкою стане той факт, що ваш герой не буде гинути від будь-якого зіткнення з противниками, у нього є певний запас життів, який, правда, досить швидко закінчується, але з огляду на складність геймплея, якби гра закінчувалася від першого ж дотику - було б взагалі неможливо.

А якщо кому цікавий сюжет, то тут все просто - грати належить за женців, які збирають душі, знищуючи зомбі, що дозволить їм забезпечити собі вічне життя, інше питання, чи потрібна вона в такому світі? Однак, це їхня справа, а ваша справа - їм допомагати;)


Особливості гри:

  • Зрозумілий геймплей, просте управління
  • Висока складність, яка перевірить на міцність вашу нервову систему
  • Багато персонажів з унікальними здібностями
  • Додаткові бонуси, які допоможуть в досягненні вашої мети
  • Прокачати до звання кращого мисливця
  • Не потрібно жодних доступ в інтернет

Недоліки гри:

  • Покупки і реклама, але це типова ситуація

Підсумок: The Running Dead - Zombie Shooting Running FPS Game типовий ранер, який звичайно трохи запізнився, їх час минув, але тим не менш, якщо ви хочете згадати минуле - саме те.


Реклама

завантажити The Running Dead -Zombie Shooting Running FPS Game 1 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1 (11)
дата завантаження 2018-10-04 14:27
Розмір 80.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/27 07:24
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |