Puzzle Family
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Puzzle Family це казуальна головоломка для вашого андроїда. Так, такий жанр тепер точно існує і його призначення досить типове і просте - зробити приємність всієї сім'ї, яка може спільними зусиллями проходити гру, розважаючись і розвиваючись одночасно!

Підготували гру в студії Brain Training Games Dev, одна назва якої вже говорить про те, для чого вона існує і в чому її призначення. Також варто відзначити що це не єдина гра на їхньому рахунку, є ще три, які теж являють собою своєрідні головоломки, які допоможуть вам розвивати свої мізки і розвиватися кожен день, в будь-який зручний час. Популярних проектів у них поки що немає, але все може змінитися в будь-який момент, як ми вже багато разів спостерігали, популярність це дуже нестабільна величина, яка в будь-який момент може змінитися.


Хоч розробники і запевняють нас, що в грі представлено чотири режими гри, кожен з яких має свої правила, але тим не менш, всі вони засновані на досить популярною останнім часом фізичної моделі зі своєрідною доповненою реальністю, коли вам доводиться домальовувати деякі елементи, які дозволять домогтися бажаного результату. З такими іграми ви вже стикалися, так що, нічого незвичайного для вас тут не буде. Найбільш популярний режим - ситуація, в якій потрібно зробити так, щоб м'ячик прикатился до собаки, м'ячик, в свою чергу буде падати у випадковому місці, а ви повинні домалювати для нього напрямні, не забуваючи і про фізику, яку теж доведеться враховувати. Кожен рівень можна пройти на кілька зірок, кількість яких безпосередньо залежить від вашого професіоналізму, але ми впевнені, що ви досить швидко звикнете, тим більше, перший час, на деяких рівнях будуть з'являтися підказки.


Особливості гри:

  • Зрозумілі завдання і прекрасна фізика
  • Чотири варіанти гри, правила трохи відрізняються
  • Приємна графіка і анімація
  • присутні підказки
  • Кожен рівень має кілька варіантів рішення
  • Понад три сотні рівнів
  • Час, який ви проведете за цією грою не пройде даремно

Недоліки гри:

  • Є реклама, але за кілька доларів її можна відключити назавжди

Підсумок: гра Puzzle Family це цікавий і прикольний проект, який дійсно підійде всієї сім'ї і допоможе вам розвивати ваше мислення, причому абсолютно безкоштовно.


Реклама

завантажити Puzzle Family 1.2 для LG isai FL

Нове в цій версії
Puzzle Family - Solve puzzles with the family members!
Загальна інформація
версія 1.2 (3)
дата завантаження 2018-10-04 14:27
Розмір 35.36 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/24 09:19
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |