Streets of Rage 2 Classic
4.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Streets of Rage 2 Classic це приголомшлива, незабутня і неповторна класика, причому неповторна настільки, що розробники провели перезапуск проект через більш ніж 26 років в первозданному вигляді, зберігши графіку і функції гри, не змінивши практично нічого, як вам такий підхід?

Якщо говорити про розробників, то багато хто вже здогадалися, що це ніхто інший як легендарні товариші з SEGA! Які, до речі, досить вдало реорганізувалися під новий формат і вже давно готові радувати нас своєю безсмертною класикою на мобільних платформах, що досить приємно і дуже навіть цікаво. Навіщо, власне, винаходити велосипед, якщо все і так вже є і мільйони це люблять?


Але, поговоримо про гру. Як не складно помітити, це вже друга частина і немає нам прощення, тому що випуск першої ми пропустили. Тим не менш, вона є для андроїда і ви легко можете її знайти, а може бути ми порушимо послідовність і опублікуємо і її, але трохи пізніше. Проте, перша частина допомогла SEGA зібрати в свою скарбничку понад мільйон завантажень, що в загальному-то гарантувало появу і другий, яка тільки починає свій шлях до слави. Якщо порівнювати першу і другу частини, то тут не так вже й багато відмінностей, перша частина вийшла всього роком раніше, в 1991-му, друга ж в 1992-му, причому, сюжет ігор пов'язані і їх події теж розділяє один рік. У першій частині було кілька кінцівок, у другій же вона тільки одна, проте, з'явилися нові персонажі, графіка, само собою, за рік не сильно змінилася, а якщо точніше, то взагалі не змінилася, як і через 26 років ... розробники залишили її такою ж і навіть залишили класичні кнопки, але повністю переробили систему управління.


Особливості гри:

  • Чотири персонажа з унікальними атаками
  • Багато босів і висока складність
  • Повний набір рівнів, а як інакше?
  • На відміну від класичної версії - зберегтися можна в будь-якому місці
  • Гра підтримує HID-контролери


Недоліки гри:

  • Можна грати абсолютно безкоштовно, але бачити рекламу або купити версію без реклами за 2,5 долара, що досить вигідно, як нам здається.

Підсумок: поява гри Streets of Rage 2 Classic на андроїд було досить очікувано і вона неминуче набере належну популярність, яку заслуговує, хіба ні?


Реклама

завантажити Streets of Rage 2 Classic 4.1.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
Bug fixes and refinements
Загальна інформація
версія 4.1.0 (2020010933)
дата завантаження 2020-01-28 03:09
Розмір 58.33 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки SEGA на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/23 07:14
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |