Crane Simulator
4.2 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Crane Simulator це симулятор для вашого андроїда і як не складно здогадатися, симулювати вам тут належить на крані. Взагалі, кран це дуже важлива і дуже дорога штука, так що, ми навіть здивовані, що що раніше не зустрічали нічого подібного, в деякій мірі, це набагато цікавіше ніж бульдозер або вантажівку.

Підготували гру в студії Yojoy Games, на рахунку якої досить багато ігор, в тому числі і симуляторів, які можна віднести до не найпопулярнішим варіантів. Для прикладу - симулятор автонавантажувача ... до нього, ми, можливо, ще доберемося, але сьогодні мова про кран!


На ділі гра виявилася не такою захоплюючою, але тим не менше. Кран у нас нажаль не баштовий (у всякому разі на початку гри), а портовий, але все одно досить великий. Водити його не доведеться, на жаль, а ось вантажити контейнери - тільки в шлях, але при бажанні, ви зможете поводити вантажівка, на якій завантажили контейнер, так що зовсім «без коліс» гра не залишилася. По частині управління теж все досить просто - джойстик, який відповідає за поворот стріли і дві кнопки, одна відповідає за виліт стріли, інша за довжину троса, ось, власне і все що вас чекає. Однак, дане заняття вимагає терпіння і уважності, ви ж не хочете впустити контейнер? Може бути там багато тендітних посилок з Китаю ...

У міру проходження ви отримаєте доступ до гідравлічного і баштовому крану, працювати з ними складніше, але набагато цікавіше. Само собою, доведеться побувати на самих різних місцях, таких як будівництво, склади та інше, що безумовно додає інтересу відбувається.


Особливості гри:

  • Кілька видів крана, цілих сім штук
  • Пропрацював навколишній світ, різні локації
  • Кілька видів камер
  • Адекватна фізика і хороша анімація
  • Досить просте управління, освоїте за пару хвилин

Недоліки гри:

  • присутній реклама
  • Є Донат, в форматі пакетів, які можуть допомогти відключити рекламу, розблокувати всі крани і так далі

Підсумок: гра Crane Simulator це, звичайно, не самий реалістичний і не самий насичений симулятор, але якщо враховувати, що аналогів дуже мало - чому б і ні?


Реклама

завантажити Crane Simulator 2.3 для LG isai FL

Нове в цій версії
-Bugs fixed;
-Gameplay optimized;
-API level 30 Updated.
Загальна інформація
версія 2.3 (14)
дата завантаження 2021-11-29 14:19
Розмір 67.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Yojoy Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
4.16★ 83.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/19 09:46
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |