HTR + Slot Car Simulation
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра HTR + Slot Car Simulation це гонки для андроїда, які в першу чергу викличуть ностальгію у всіх, кому вже більше 25 років, тому що люди саме цього віку могли зіткнутися в своєму дитинстві з такими проектами як Rock n 'Roll Racing і подібними йому, тому що саме їх ця новинка і нагадує.

Підготували гру в студії QUByte Interactive, на рахунку якої це не перша гра і навіть не перші гонки, тому що вони вже не перший раз випускають гру, автомобілі і весь світ в якій схожі на іграшку. Проте, кожен з минулих проектів зібрав понад мільйон завантажень, а значить, є привід запустити ще один, який чекає схожий успіх.


Геймплей це класика. Що може здатися незвичайним для нового покоління, для старого стане найзручнішим, бо тут гонки з видом від третьої особи, але як одна з сучасних фішок - вид можна поміняти, але все одно, нам здається, що від третьої особи найвдаліший. У вашому полі зору знаходиться вся траса і навіть її оточення, створюється повноцінне враження, що ви граєте в своїй кімнаті, в далекому і явно щасливе дитинство, тому що такі круті іграшки були далеко не у всіх.

Трас тут досить багато і кожна має свої особливості, але що круто - ви можете створити свою, сучасні можливості мобільних платформ дозволяють додати в гру редактор, простий і зрозумілий, для тих, кому мало базових трас. Крім цього, величезна кількість тюнінгу для автомобілів дає можливість створити унікальний транспортний засіб, що в підсумку призводить до більш ніж 400 варіантів, а це дуже багато, особливо в такому форматі!


Особливості гри:

  • Класична гра за мотивами приголомшливих проектів їх 90-х
  • Три рівня складності
  • 18 опрацьованих треків і редактор, для створення свого власного
  • Глобальна статистика лідерів
  • Відмінна фізика і прекрасне моделювання
  • Понад 400 конфігурацій автомобілів

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, що теж можна віднести до сучасних фішках ...

Підсумок: гра HTR + Slot Car Simulation це не тільки азарт і адреналін, це ностальгія і якість, з яким її відтворили, в спробах нагадати нам про той унікальний досвід, який років через 20 може залишитися в історії назавжди.


Реклама

завантажити HTR + Slot Car Simulation 1.0.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
HTR+ Slot Car Simulation v1.0.0
Загальна інформація
версія 1.0.0 (9)
дата завантаження 2018-09-14 16:57
Розмір 16.63 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/15 07:50
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |