Bus Fix 2019
4.3 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Bus Fix 2019 це симулятор для андроїда, якої підійде всім тим, хто любить автобуси і ремонт автомобілів, тому що саме автобуси тут і належить ремонтувати.

Підготували гру в студії PlayWay SA, яка безумовно знайома всім шанувальникам симуляторів, тому що на їхньому рахунку їх дуже багато. Любов до ремонту розробники виявили ще досить давно, завдяки серії ігор Car Mechanic Simulator, кожна частина якої легко отримувала близько 5 мільйонів завантажень і це тільки на андроїд, ось розробники і вирішили відправитися далі і почати випускати ігри з більш вузьким профілем, причому автобуси стали не першими, до них ще були трактора і мотоцикли, так що, ось саме в такій послідовності, на думку розробників, шикуються наші з вами пріоритети. Як думаєте, який вид транспорту буде наступним?


Що стосується геймплея, то тут справи йдуть досить звично - різні клієнти будуть приганяти в ваш гараж своїм автобуси і коротко описувати проблему, яка у них виникла. Далі, ви повинні провести огляд, щось розібрати якщо потрібно, щось замовити якщо немає в наявності і за підсумком, привести автобус в робочий стан і отримати виплату від задоволеного клієнта. Основна фішка гри в великій кількості поломок, деталей і варіантів ремонту, що безумовно сподобається всім, а ось що може засмутити - відсутність можливості провести тест-драйв або хоч якось посидіти за кермом великих автомобілів. Однак, гараж, набитий крутим обладнанням і прекрасна 3D модель кожного «пацієнта» вражають і цілком виправдовують наявність цієї гри в списку симуляторів.


Особливості гри:

  • Шість видів автобусів, які підлягають ремонту
  • Більше 50 запасних частин, які можна використовувати
  • Великий вибір поломок і цікаві методи діагностики
  • Необмежена кількість замовлень
  • Гараж, в якому є практично все!

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, так само як і в інших проектах цих розробників

Підсумок: гра Bus Fix 2019 це прекрасний симулятор, який підійде тим, хто не претендує на роль водія, але обожнює ремонтувати, особливо автобуси;)


Реклама

завантажити Bus Fix 2019 1.0.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.0 (18)
дата завантаження 2018-09-13 17:41
Розмір 21.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
4.34★ 86.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/14 07:38
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |