Aliens Agent: Star Battlelands
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Aliens Agent: Star Battlelands це класичний екшен для андроїда в якому ми нарешті щось не будемо битися проти зомбі, однак, боротися доведеться проти прибульців, що відрізняється від останніх не так щоб дуже. Проте, хоч якесь нове віяння ...

Підготували гру в студії JOYNOWSTUDIO, на рахунку якої вже є успішні проекти з більш ніж мільйоном завантажень, причому проекти ці та про зомбі і про гангстерів, так що, розробники просто вирішили пробігтися по основним трендам і покрити їх все, ось черга дійшла і до прибульців . Є ймовірність, що свій мільйон завантажень отримає і ця гра, що досить очевидно, але чи заслуговує вона такої уваги?


Звернемося ж до геймплею, перші враження від якого будуть найбільш вірними і цілком можуть описати всю гру цілком. Якщо коротко, то геймплей з перших хвилин щось нагадує ... як і вся гра в цілому, але що сумно, ніякої цілісної картини з цього так і не виходить, залишаючи вас в підвішеному стані. Почнемо з найпростішого - це «плоска» гра, яка намагається не виглядати платформер, хоч по суті, їм і є. Якісь натяки на прибульців розбиваються об динаміку, якщо порівнювати те, що відбувається з класикою жанру, наприклад грою X-Com, то містики, таємниці і нагнітає обстановки тут явно немає, а ось на що гра дійсно схожа - Plants and Zombies ... При цьому , на перший погляд затягує динаміка і екшен псуються тим, що більша частина функцій виконується в автоматичному режимі, а нескінченний боєзапас лише добиває що залишилися цвяхи в кришку труни, тому що позиціонувати гру стає все складніше і складніше, причому мова навіть не про жанр в якому вона Огла б виступати, а скоріше про ваше сприйняття, яке так і не зрозуміє, що відбувається ... А може і не потрібно?


Особливості гри:

 • Динамічний геймплей і кілька режимів гри
 • Пристойна, але простакуватий графіка
 • На диво багато контенту
 • Більше сотні видів супротивників
 • Інопланетяни, які насправді все одно зомбі;)
 • Велика карта і безліч завдань
 • зручне управління
 • Великий вибір зброї
 • Ніяких покупок в додатку

Недоліки гри:

 • Реклама, що вже не бентежить
 • Геймплей, який урвав всюди, але не знайшов свою індивідуальність
 • Є питання по оформленню ... самі побачите.

Підсумок: з гри Aliens Agent: Star Battlelands можна було зробити і хардкорних екшен і покрокову стратегію і все що завгодно, але розробники вирішили, що зробити щось середнє і незрозуміле буде найкращим рішенням ... Подивимося, що нам ще залишається?


Реклама

завантажити Aliens Agent: Star Battlelands 1.0.6 для LG isai FL

Нове в цій версії
Super Hero Assemble
+New Weapons: Iron Hero Glove, Iron Hero Armor, Mjolnir, Arrow Hero
+New Levels
+Fixed Bugs
Загальна інформація
версія 1.0.6 (106)
дата завантаження 2020-09-07 04:48
Розмір 78.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/10 07:52
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |