Rabbids Arby's Rush
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Rabbids Arby's Rush це досить класична аркада для вашого андроїда, яка по суті являє собою ранер, розбитий на рівні. Однак, будь це результат праць якихось невідомих розробників, то цілком можливо ми б і обійшли проект стороною, але тут все навпаки ... і персонажів ми вже зустрічали і розробник на слуху, а значить, будемо дивитися що вийшло.

Підготували гру в студії Ubisoft Entertainment, яка відома як з хорошого боку (особливо завдяки іграм на консолі і ПК), так і з менш хорошого боку, здебільшого, завдяки іграм саме для андроїда, але так чи інакше, цих розробників знає практично будь-який людина, яка грає в ігри, усвідомлено, само собою.


Почати варто з позиціонування гри, тому що божевільні кролики з'являються на андроїд вже в третій раз, якщо говорити про виконання від даного розробника, якому ця франшиза вже давно належить з усіма потрохами. Гру про кроликів для VR ми виключаємо відразу, тому що вона платна, та й VR не так вже й поширений, але, до речі, знайшлося близько 10 тисяч гравців, які її купили. Залишається інша гра, ім'я якої Rabbids Crazy Rush, вона зібрала більше п'яти мільйонів завантажень і тим самим забезпечила собі продовження, яке зараз перед вами. До речі, по частині геймплея мало що змінилося, змінилася тільки локація, яка на цей раз є величезний супермаркет з полками набитими всілякими товарами і фудкорти, які знайомі всім жителям великих міст. Чи готові до локального божевілля? Тоді вперед!


Особливості гри:

  • Уже знайомий і зрозумілий геймплей, класика ...
  • Гра розбита на рівні, а значить, її можна пройти
  • Божевільні кролики були і залишаються крутими
  • Дивно, але поки в грі немає реклами і покупок!

Недоліки гри:

  • На даний момент гра доступна не всім ... в більшості країн завантажити її не вийде, але це явно не відноситься до наших читачів;)

Підсумок: лаконічне продовження на ім'я Rabbids Arby's Rush стане відмінним тайм-кілером, Ранера або просто аркадою з запам'ятовуються персонажами і морем позитиву. Відмінно, чи не так?


Реклама

завантажити Rabbids Arby's Rush 1.0.4 для LG isai FL

Нове в цій версії
Get silly like never before in the wackiest runner game, RABBIDS ARBY'S RUSH !
Загальна інформація
версія 1.0.4 (5)
дата завантаження 2018-11-02 19:46
Розмір 76.78 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

додавати або вилучати облікові записи

Дозволяє програмі виконувати такі операції, як додавання та видалення облікових записів і видалення паролів до них.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

читати вашу картку контакта

Дозволяє програмі читати особисту інформацію профілю, збережену на пристрої, як-от ваше ім’я та контактну інформацію. Це означає, що програма може ідентифікувати вашу особу та надсилати дані вашого профілю іншим.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

контролювати Near Field Communication

Дозволяє програмі обмінюватися даними з тегами, картками та зчитувачами Near Field Communication (NFC).

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/05 09:47
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |