Moy 6 the Virtual Pet Game
1.4 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Moy 6 the Virtual Pet Game це казуальна гра для андроїда в якій вам належить дбати про милого звірка по імені Moy, хоча, ім'я ви можете задати йому самостійно, але не суть, все його знають і це історія, яка триває і поки не збирається згортатися на спокій.

Підготували гру в студії Frojo Apps, яка, власне, випустила і всі минулі частини гри, які не обмежувалися турботою про вихованця, була гра і про ресторан і про зоопарк, та й ще 5 частин в минулому. Якщо враховувати що кожна минула частина легко збирала понад 10 мільйонів завантажень тільки на андроїд, то нічого дивного, що розробники вирішили не відпускати франшизу і будуть випускати нові і нові ігри, поки аудиторія стабільно тримається на високому рівні. Новинка з'явилася буквально вчора, а її завантаження миттєво перевалили за 10 тисяч, хороший старт, вам так не здається?


Взагалі розробники запевняють, що по всьому світу їх франшиза зібрала більше 250 мільйонів завантажень, що в загальному-то не дивує, такий жанр популярний ще з виходу перших подібних ігор - тамагочі, які з'явилися ще в 90-х. Так чи інакше, новинка повинна запропонувати нам щось нове, особливо якщо враховувати, що графіка в цій серії ігор не так вже й сильно змінюється, та й не потрібно цього, але що ж тоді тут є такого, чого немає в минулих частинах? Само собою, розробники при її виробництві в першу чергу прислухалися до своїх фанатів, які прекрасно знають чого хочуть. А значить, гра стала ще більш інтерактивною, відкриваючи нові можливості взаємодії як з іншими гравцями, так і з вашим вихованцем, що підтверджується наявністю міні ігор, кількість яких на цей раз перевалило за 50, причому жанри там найрізноманітніші, від казуальних і головоломок, до спортивних і інших елементів екшену. Житловий простір звірка теж збільшилася, кімнат стало ще більше, а значить, ви зможете залипати годинами, перш ніж награти, адже цього ви хотіли, чи не так?


Особливості гри:

  • По суті, все те що ви любили в минулих частинах, тільки більше!
  • Більше 50 міні ігор різних жанрів
  • Багато кімнат, кожну з яких можна прикрашати
  • Якщо порахувати, то з огляду на кількість прикрас, комбінацій може бути більше мільйона, що навіть занадто ...

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, ну да, а ви як хотіли?

Підсумок: гра Moy 6 the Virtual Pet Game це прекрасне і довгоочікуване продовження довгограючою франшизи про милого звірка, якому потрібна ваша турбота! До речі, якщо успіх як і раніше залишиться на висоті, вже досить скоро, доведеться писати огляд на сьому частину ...


Реклама

завантажити Moy 6 the Virtual Pet Game 2.041 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 2.041 (109)
дата завантаження 2021-01-11 16:33
Розмір 47.13 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

записувати аудіо

записувати аудіо

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Frojo Apps на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
1.42★ 28.42%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/03 08:57
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |