Final Impact
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Final Impact це рогалик від китайського розробника, що практично відразу говорить багато про що, якщо не розкриває гру повністю. У всьому світі виробництво з Китаю вже давно отримало свою славу, не враховуючи низьку вартості більшості товарів, ще однією фішкою стало тотальне копіювання, що можна застосувати і до даної гри. Само собою, не вийде назвати її плагіатом або чимось таким, але в загальних рисах це збірна солянка з найбільших і найвідоміших проектів, які були випущені за останні кілька років.

Підготували гру в студії Indofun Games, на рахунку якої вона стала п'ятим проектом, причому, що дивно, на їхньому рахунку є навіть популярні проекти, такі як Manga Clash - Warrior Arena, який зібрав понад мільйон завантажень, що ще цікаво - стилістика і інші особливості дуже нагадують японську ігрову індустрію, так що, тут подвійне копіювання, якщо можна так сказати!


Звертаючись до геймплею можна легко заплутатися, тому що розробники явно не шкодували сил і часу, додавши сюди все що можна і навіть щось зайве. Почати наприклад з сюжету, який містить багато анімованих вставок і діалогів, а розповість він нам про чергове вторгнення прибульців, які пригнічують населення ваших рідних земель. Боротися з ними будуть епічно герої, роль одного з яких і відводиться вашого персонажа. При цьому, якщо хтось думає, що гра буде в космічній стилістиці - немає! Обладунки, мечі, замки та інша середньовічна атрибутика буде змагатися за крутості з величезною кількістю ефектів і іншою мішурою, яка не тільки кидає пил в очі, але і затягує, на подив! До речі, ще один момент - завтра закінчується офіційне тестування, так що, якщо скачаєте гру сьогодні, то ви потрапите в самий початок подій;)


Особливості гри:

  • Пристойна графіка і величезна кількість ефектів
  • Гра онлайн, так що, гравці з усього світу чекають вас
  • Кілька режимів гри, все знайомі і звичні
  • Улюблена тема студентів - бонуси за відвідуваність
  • Розвиватися можна швидко, при бажанні
  • У грі немає реклами, у всякому разі поки

Недоліки гри:

  • Гра рольова і безкоштовна, звичайно тут є покупки!

Підсумок: якщо ви не є істинним шанувальником однієї з класичних рольових концепцій, то гра Final Impact може легко стати вашим квитком до проблем на навчанні або роботі. У теорії, це довгостроковий проект з великим майбутньому. Однак, це перевірить тільки час;)


Реклама

завантажити Final Impact 1.0.0 для LG isai FL

Нове в цій версії
CBT Final Impact!
Загальна інформація
версія 1.0.0 (39)
дата завантаження 2018-09-01 14:25
Розмір 43.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

записувати аудіо

записувати аудіо

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

RESTART_PACKAGES

RESTART_PACKAGES

змінювати системні налаштування екрана

Дозволяє програмі змінювати поточну конфігурацію, як-от мовний код чи розмір шрифту загалом.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/09/02 07:22
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |