Up Bounce
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Up Bounce це хардкорних аркада для вашого андроїда, яка в тій чи іншій мірі легко відправить вас в ті роки, коли самим великим досягненням ігрової індустрії була гра Pong, що з'явилася більше 40 років тому. Можливостей у новинки трохи більше, звичайно, але в загальному і цілому - вона не так вже й далеко пішла від тих часів.

Підготували гру в студії Pocket Rewards, на рахунку якої є кілька інших цікавих проектів, в тому числі і гра Going Down, яка дуже сильно нагадує даний проект, але приблизно в зворотному напрямку. Що ж до популярності їх проектів, то тут ситуація дивна, виглядає все так, що складається враження, що всі вони з'явилися разом і буквально на днях, тому що рекорд поки це трохи більше 10 завантажень ... не густо, як ви вважаєте?


Геймплей у гри хоч і хардкорних з точки зору механіки, але дуже простий для розуміння. Сюжету в грі само собою немає, хоча, якщо хтось із вас може написати відмінний сюжет для стрибаючого квадратика - поділіться в коментарях! Проте, все що потрібно робити - виживати, просуваючись вгору і збирати золоті монети, у міру можливості.

Складність геймплея визначається здебільшого не високою динамікою, а великою кількістю перешкод, які за законом підлості розташовуються в самих незручних місцях. З перешкод є два основних моменти - червоні квадрати, які рухаються по поверхах, а ще стіни, які повільно але впевнено будуть зрушуватися, підганяючи вас вгору і не даючи бігати біля краю ігровий області. Що стосується очок - рахунок ведеться за кожну вашу спробу і сумарний за всі спроби, щоб можна було зрозуміти, в якийсь момент, що ви граєте вже дуже багато ...


Особливості гри:

  • Класика, жорстока і нещадна
  • Графіка ... вона звичайно не чорно-біла, але не так далеко пішла від проектів віком 40 років ...
  • Складність висока, що може стати хорошим стимулом
  • Управління - просте, як і розуміння того, що відбувається

Недоліки гри:

  • Дивно, але розробники змогли вмістити сюди і рекламу і покупки.

Підсумок: гру Up Bounce не вийде назвати найскладнішою, але вона складна, напевно, трохи менше ніж хотілося б більшості шанувальників «хардкору», але як початковий рівень - підійде відмінно.


Реклама

завантажити Up Bounce 1.4 для LG isai FL

Нове в цій версії
New interfaces.
Загальна інформація
версія 1.4 (7)
дата завантаження 2018-11-15 16:37
Розмір 17.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/30 09:12
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |