Cake Go - Party With Candle
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Cake Go - Party With Candle це аркада для андроїда, геймплей який волає до вашої уважності і реакції, тому що саме ними вам і належить користуватися в процесі її проходження.

Підготували гру в студії MAX TOOL, на рахунку якої інших проектів ми не виявили, так що, нічого дивного в тому, що їх новинка за своєю ідеологією трохи нагадує деякі проекти від студії Ketchapp, які вже неодноразово встигли винести мозок і зіпсувати нерви багатьом мільйонам гравців .


Геймплей складно назвати різноманітним, у всякому разі в порівнянні з більшістю сучасних аркад, які часом пропонують щось неймовірне, тут же все набагато простіше. Давайте уявимо святковий торт, зокрема той, який подають на день народження, яка його основна фішка? Правильно - свічки! Однак, одна справа просто їх поставити, інша справа - зробити це так, як запропоновано в цій грі. Смисл в тому, що торт буде обертатися в ігровій зоні, а коли на ваш погляд буде відповідний момент - натискаєте на екран і свічка вистрілює, встромляючи в торт. Якщо потрапите в інші прикраси або іншу свічку - програєте. Гра розбита на кілька сегментів, кожен з яких на кілька тортів, при цьому, якщо ви не пройшли сегмент повністю і зіпсували торт десь в середині, то починати доведеться заново. Додаткові очки можна отримати якщо потрапляти в яблука, але це не так вже й важливо, головне торт не зіпсувати!


Особливості гри:

  • Простий і зрозумілий геймплей, над яким не потрібно думати
  • Великий вибір цікавих свічок
  • Кілька режимів гри
  • Рейтингова система, для суперництва з іншими гравцями
  • Гра допомагає розвивати швидкість реакції

Недоліки гри:

  • Трохи покупок і реклами присутні, але не заважають

Підсумок: гра Cake Go - Party With Candle це класична сучасна аркада, яку правильніше назвати тайм-кілером, тому що тільки для цього вона й створена, якщо вже не може запропонувати нормальний сюжет і якісь глобальні особливості, але багатьом саме цього і досить .


Реклама

завантажити Cake Go - Party With Candle 1.0.7 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.7 (7)
дата завантаження 2018-10-04 14:29
Розмір 23.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/29 09:11
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |