Bye Bye Sheep
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Bye Bye Sheep це казуальна аркада для андроїда в якій ви будете керувати стадом овець. Ну, насправді спочатку вівця буде одна, але це не суть, бо основна мета - велике і живе стадо ...

Підготували гру в студії Hybrid Humans, на рахунку якої всього п'ять проектів, але явних фаворитів або популярних представників жанрів ми не знайшли, а значить, або реклами немає, або з іграми щось не так, або з'явилися вони досить недавно, але так чи інакше, розглянемо цю новинку, яка з'явилася остання.


У перші секунди геймплей може нагадати модернізовану версію гри 2048, але насправді все зовсім інакше, просто площину на якій все буде відбуватися схожа. Взагалі ігрове поле являє собою висить у повітрі плиту 4 на 4 квадрати, в одному з них буде ваша вівця або ціле стадо, в деяких інших ділянки з травою, яку потрібно їсти щоб отримати більше очок і іноді будуть з'являтися дерева. Сенс же відбувається в тому, щоб зберегти стадо або як мінімум одну вівцю, а ось те що їм буде загрожувати - набагато цікавіше. Для початку це буде просто камінь, причому місце з якого він покотиться буде заздалегідь показано трикутником зі знаком оклику. У міру просування по рівнях, яке, до речі, відбувається бесшовно, просто потрібно протриматися деякий час, небезпек буде ставати все більше, з'являться гігантські ножі і навіть м'ясник, який буде ховатися в тих самих деревах. Гра закінчиться як тільки від вашого стада нічого не залишиться, а з огляду на що складність зростає досить швидко - довго вам не протриматися. Тут варто ще зазначити, що втрата кожної вівці буде супроводжуватися кривавими ефектами, ось так справи ...


Особливості гри:

  • Досить оригінальний геймплей
  • Зростаюча складність не дозволить зависати без перерви занадто довго
  • приємна графіка
  • Кров, кожен раз коли когось із вашого стада вб'ють
  • Мила, розслаблююча музика
  • Ніяких покупок в додатку, життя не купити!

Недоліки гри:

  • є реклама
  • Якщо вам шкода тварин - гра не для вас.

Підсумок: швидше за все розробники гри Bye Bye Sheep вирішили пограти на контрасті, пропонуючи одночасно і милу і жорстоку гру. Складно сказати як це позначиться на її популярності, але оригінальність точно зіграє на користь.


Реклама

завантажити Bye Bye Sheep 2.5 для LG isai FL

Нове в цій версії
Push notification!! Now, if anyone dares to break your score or dethrone you, you'll be first to know to take your place back. It's on!!
Загальна інформація
версія 2.5 (23)
дата завантаження 2019-06-24 19:47
Розмір 65.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/22 07:17
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |