Fighters Club
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Fighters Club це файтинг для андроїда, який в першу чергу зацікавив нас своїм задумом. До речі, до знаменитого твору «Бійцівський клуб» гра особливого відношення не має, але схожість все ж простежується, особливо якщо згадати їх перше правило - ніяких правил;)

Підготували гру в студії WildLabs, на рахунку якої є парочка відмінних проектів, які знайшли свою популярність, а саме King Of Dirt і SR: Racing, кількість завантажень яких обчислюється мільйонами, ось, мабуть на цьому тлі розробники і зважилися на експеримент.


Основа експерименту в даній грі полягає у відносній свободі дій, так як ваш персонаж не прив'язаний до того чи іншого стилю бою і не має якихось унікальних комбінацій, умовно, у всіх рівні шанси, а підсумок битви залежить виключно від ваших навичок. Життєво, цікаво, складно з цим сперечатися. Другий момент, але він вже мало до експерименту відноситься, скоріше до важливих особливостей - гра досить жорстока, що налаштовує на певний лад, що відбувається. При цьому, жорстокість проявляється здебільшого не в самих боях, а в правилах, згідно з якими той, хто програв не отримує рівно нічого, а економічна складова в будь-який онлайн-грі (а ця саме така) вкрай важлива.

Решта моменти теж цікаві, але вже бували представлені в інших проектах, зокрема, велика увага приділяється тренувань і розвитку вашого героя, причому ви можете зробити упор на бокс, кікбоксинг та багато інших стилі, все на ваш розсуд.


Особливості гри:

  • Повноцінні онлайн битви з іншими гравцями, справжній pvp
  • Красива 3D графіка
  • Досить складне управління, але звикнути можна
  • Бийтеся на вулиці, справжнє беззаконня!
  • Багато шляхів розвитку і повна свобода вибору

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки
  • Фізичний движок гри не дає реалізувати ту саму свободу
  • Є проблеми з оптимізацією

Підсумок: експеримент він і є експеримент, як підсумок, гра Fighters Club на жаль не дозволяє повною мірою реалізувати задум розробників, але цілком можливо, це лише перший крок до чогось дійсно крутому.


Реклама

завантажити Fighters Club 0.4.3 для LG isai FL

Нове в цій версії
Small fix.
Загальна інформація
версія 0.4.3 (13)
дата завантаження 2019-06-01 02:26
Розмір 59.14 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/21 08:58
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |