League of Stickman OL
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра League of Stickman OL це платформер з елементами екшену, тут вам належить битися з різноманітними супротивниками в ролі не менш різноманітних героїв, яких тут виявилося досить багато і кожен має свої фішки і особливості.

Підготували гру в студії DreamSky, яка вже досить щільно підсіла на хороші проекти, серед яких ви зможете знайти і інші досить популярні платформери, наприклад Zombie Avengers (понад 500 тисяч завантажень), своєрідне відгалуження нашої історії під назвою League of Stickman Free- Arena PVP, яка зібрала понад 10 мільйонів завантажень і по суті, дала ту саму базу для новинки, а якщо вам більше цікаві платформери з авторським вінтажним виконанням, то Lost Journey теж підійде. Але, повернемося до нашої гри і подивимося що вони зробили цікавого на цей раз.


Ліга справедливості, ліга видатних джентльменів, ось про що можна подумати прочитавши назву гри, проте, схожі лише загальні моменти - ви будете боротися проти поганих хлопців, монстрів, мутантів та інших створінь, на різноманітність яких розробники фантазії не пошкодували. Є в грі трохи сюжету, так як вона все ж розбита на короткі рівні і розробники вирішили хоч якось їх зв'язати. Є кілька режимів гри і якщо чесно, поколупатися тут є в чому, що досить важливо. З того що збентежило - чомусь в процесі проходження рівнів немає ніякої музики, але вона є в головному меню ... дискримінація якась, а ще, досить дивне рішення виділити все, що відбувається на ігровому полі як би на другий план, в результаті , деякі елементи локації можуть закривати оглядовість ... незвично, але навіщо?


Особливості гри:

  • Типовий для платформера геймплей і просте управління
  • приємна графіка
  • Багато героїв і багато цікавих особливостей
  • Ніякої реклами, що рідкість сьогодні
  • потужні боси
  • Можна об'єднуватися з друзями

Недоліки гри:

  • Музики в процесі дуже не вистачає
  • присутні покупки

Підсумок: безумовно, ви легко знайдете гру схожу з League of Stickman OL і там будуть більш пізнавані герої, але якщо ви не з тих, хто слідують за натовпом і улюблені мільйонами персонажі не викликають у вас симпатію - перевірте цих, вони теж дуже навіть нічого !


Реклама

завантажити League of Stickman OL 1.1.12 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.1.12 (1112)
дата завантаження 2018-09-06 15:48
Розмір 95.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки DreamSky на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/20 07:05
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |