Bendy in Nightmare Run
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Bendy in Nightmare Run це ранер для вашого андроїда, а що більш важливо - це класичний ранер, явно позбавлений модних і сучасних фішок, які за великим рахунком вже давно знищили жанр, перетворивши його в збірну солянку.

Але давайте згадаємо трохи про класику, до якої, з вашого дозволу, ми віднесемо один з найбільш комерційно успішних проектів Subway Surfers, який «вистрілив» у свій час і підняв жанр на принципово новий рівень. Але це з одного боку, з іншого боку, навіть через багато років іноді з'являються гри, які намагаються копіювати те, що все і так вже бачили, а уявляєте що творилося в найактивніші роки успіху? Ранера було настільки багато, що вони навіть називалися практично однаково. Але як ви думаєте, чи можна було придумати щось оригінальне в цій безодні? Як виявилося - так.

Підготували цю прекрасну гру в студії Joey Drew і поки це їх перший проект, але з огляду на те, як швидко він набирає популярність, швидше за все далеко не останній, розробники явно підійшли до питання з душею.


Почнемо з того, що у цієї гри є деяка фан-база, яку вона отримала завдяки персонажу Bendy, який більш відомий за серію мультфільмів, а сам по собі це щось середнє між дияволом і демоном, але при цьому, є сином чорнильною машини ... а ще все це чорно-біле! Вінтаж;)

Крім вантажного виконання, яке, тим не менш виглядає дуже якісним, ми отримали не типову орієнтацію, тому що наш герой буде бігти як би на нас, що оригінально і дуже цікаво, а хіба цього мало для гарного Ранера?


Особливості гри:

  • Прекрасна графіка і анімація
  • Оригінальний підхід до орієнтації відбувається
  • Персонажі перенесені з серії популярних мультфільмів
  • Ви можете розблокувати не тільки героїв, а й костюми для них
  • Розробники обіцяють випускати оновлення весь цей рік і навіть довше, проект не затихне!

Недоліки гри:

  • Трохи реклами і є покупки, благо контенту досить.

Підсумок: ранер Bendy in Nightmare Run це прекрасний приклад того, що навіть в жанрі, який вже вичерпав себе можна зробити щось хороше і цікаве, так що, рекомендуємо завантажити гру і підтримати розробників!


Реклама

завантажити Bendy in Nightmare Run 1.4.3676 для LG isai FL

Нове в цій версії
Hey there Bendy fans!

The 1.4 update is now available. A small one this time with a few bug fixes and polish.

Enjoy!
Загальна інформація
версія 1.4.3676 (3676)
дата завантаження 2019-08-10 08:08
Розмір 57.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/18 07:17
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |