Scary Castle Horror Escape 3D
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Scary Castle Horror Escape 3D це ужастик для вашого андроїда, що відбувається в якому побудовано за звичним принципом «втечі», на що явно натякає і назва гри. Проте, найголовніше ховається під обгорткою і саме на це ми і звернемо увагу, постараємося знайти цікаві фішки і трохи розповімо про те, що відбувається.

Підготували гру в студії Trigon Games, на рахунку якої всього дві гри, обидві досить схожі, але тим не менш, у новинки рейтинг вище, так що саме її ми і вибрали на огляд.


Згідно з сюжетом гри ви потрапляєте в старий замок, однак, це не буде цікавою екскурсією, це буде боротьба за виживання, тому що замок населений монстрами і привидами, а для захисту у вас є тільки револьвер. Крім монстрів є маса інших паранормальних ситуацій, які безперечно повинні вас налякати, за чим гра і була створена!

Само собою, не обійшлося і без головоломок, досить складних, які потрібно вирішити, щоб вибратися, при цьому, потрібно зазначити старання розробників, які не стали робити порожній замок, де голі стіни і рідкісна меблі, як в деяких проектах буває, вони вирішили опрацювати все що попадеться вам на очі, це створює належну атмосферу і сприяє зануренню в гру. Не варто забувати і про наявність можливості скористатися своїм револьвером і пристрелити чергового монстра, що теж вносить належне різноманітність.


Особливості гри:

  • Досить великий інтерактивний замок, який можна сміливо назвати відкритим світом
  • Різноманітні обставлені кімнати, загадки і головоломки
  • Рівень жаху тут помірний, так що, гра підійде багатьом
  • просте управління

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки в додатку, стандартне справу

Підсумок: гра Scary Castle Horror Escape 3D це звичайно не найкращий приклад фільму жахів, але в порівнянні з більшістю представників, гра дуже навіть гідна і значно цікавіше багатьох.


Реклама

завантажити Scary Castle Horror Escape 3D 1 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1 (3)
дата завантаження 2018-08-15 17:48
Розмір 99.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.23★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/16 07:45
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |