Domino
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG isai FL

опис:

Гра Domino це аркада для вашого андроїда від давно відомої нам студії Ketchapp, яка вирішила трохи здивувати нас і знову випустила досить оригінальний проект, аналогів у якого на даний момент немає, а саме за це ми їх і полюбили!


Те, що відбувається слабо пов'язане з самою грою в доміно, в даній ситуації нас будуть цікавити самі фішки, які, як ви знаєте, люблять виставляти в ряд, потім штовхати одну з них і спостерігати, як вони послідовно падають, одна за одною, заворожуюче! Є навіть так званий «ефект доміно», назва якого як раз з такими ситуаціями і пов'язано. У будь-якому випадку, саме з цим і буде пов'язано те, що відбувається в грі. Розробники скромно називають свій проект раєм для перфекціоністів, і знаєте, в чомусь ми з ними згодні, тому що саме до ідеалу ми і будемо прагнути.

Якщо хтось подумав, що вам належить нудне заняття зі складання тих самих послідовностей - ви помилилися, тут все вже побудовано за вас, а ваше завдання стежити за тим, щоб вони впали без косяків. У послідовності навмисне пропущені ділянки, куди, орієнтуючись на свою реакцію і уважність ви повинні в потрібний момент підставити фішку, яка стане частиною послідовності і не дасть процесу встановитися, а ось як довго ви зможете протриматися - головне питання, тому що завдання це не з простих . Проте, чим вище ваш результат, тим більше ви зможете розблокувати фішок і тим вище зможете піднятися в глобальній статистиці лідерів.


Особливості гри:

  • Те, що відбувається заворожує і спостерігати можна нескінченно
  • Дуже великий вибір різних видів фішок
  • прекрасна анімація
  • елементарне управління

Недоліки гри:

  • Є реклама, яка відключається тільки за пристойні гроші

Підсумок: гра Domino це відмінна аркада, яка дозволить вам не тільки перевірити свою реакцію, але і дійсно насолодитися візуальній складовій, про яку ми і так вже чимало сказали;)


Реклама

завантажити Domino 1.0.0 для LG isai FL

Загальна інформація
версія 1.0.0 (1)
дата завантаження 2018-08-14 21:57
Розмір 34.4 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2018/08/15 09:54
Інші ігри для LG isai FL

LG isai FL

LG isai FL версія: Android 4.4.2 (KitKat)
процесор: Qualcomm Snapdragon)
екран: 5.50", 1440x2560
Розміри: 147.00 x 76.00 x 10.50 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |